вечірній макіяж для зелених очей

Дівчина повинна, а в деяких випадках просто зобов'язана виглядати, як з «голочки». Простий на перший погляд макіяж має свою специфіку і підрозділяється на різні типажі. Вечірній макіяж для зелених очей, приміром, можна використовувати і застосовувати тільки до даного типажу очей. Для жінок, у яких карі очі так ефектно він виглядатиме вже не буде.

Детальніше...

Макіяж для зелених очей - відео

Пропонуємо вашій увазі відмінний відео урок «Макіяж для зелених очей», в якому вам буде представлений легкий, природний макіяж для зеленооких красунь в ніжних рожево-фіолетово-золотих відтінках.

Детальніше...

Макіяж для зелених очей - Міла Йовович

У макіяжі очей Міла Йовович використовує поєднання тіней світло-золотистого і охрово-коричневого кольорів, які гармонують з відтінком її шкіри і волосся. Подовжуюча туш робить погляд розкритим. 

Зелені очі - справжній подарунок для будь-якого візажиста. Їх чарівну і загадкову красу можна підкреслити за допомогою найрізноманітніших відтінків - від яскраво-рожевого до смарагдового. Вибирайте!

Детальніше...

макіяж для зелених очей фото

В цій фото галереї Ви зможете побачити наступні фотографії, які були зібрані нами: макіяж для зелених очей фото, фотогалерея макіяжу для зелених очей, зелені очі макіяж, який макіяж підходить зеленим очам, фотографії макіяжу зелених очей (+59 фото)

Детальніше...