Манікюр на воді

1

Манікюр на воді

Вчимося робити водний манікюр в домашніх умовах

Водний манікюр на сьогоднішній день є дуже популярною технікою нанесення малюнка на ніготь з використанням різних відтінків лаку для нігтів і води. Такий гарний манікюр можна зробити і в домашніх умовах, щоб навчитися, потрібно витратити трохи часу. Ви запитаєте: Як же все-таки навчитися робити водний манікюр в домашніх умовах?

Для це нам знадобиться пластмасовий або паперовий стаканчик, можна взяти звичайну кружку. Налити в стаканчик або кухоль води, наповнить потрібно до країв, так буде зручніше. Взяти звичайний лак мінімум два відтінки і зубочистку. Щоб не забруднити шкіру на пальцях беремо дитячий жирний крем або скотч шириною не менше 1 см. Розглянемо всі дії крок за кроком.

Крок 1. Потрібно підготувати нігті для нанесення лаку, підрівнюємо, підпилюємо. Для кращого ефекту наносимо основу під лак. Вибираємо кілька кольорів лаку їх може бути кілька (але тільки не переборщіть).

Крок 2. Починаємо творити чудеса. Беремо лак і капаємо одну краплю в склянку з водою. Перші краплі розтечуться по всій поверхні. Далі беремо інший колір і капаємо у середину стакана. І так по черзі скільки вистачить фантазії. Для створення візерунка беремо зубочистку і починаємо повільно малювати візерунок. Плавними рухами поводите лініями по поверхні. Фантазуйте і у вас вийде гарний малюнок.

Крок 3. Нанесемо малюнок на ніготь. Але перед цим потрібно підготувати палець, що б не забруднити. Для цього наносимо на палець жирний крем для рук або обмотуємо палець скотчем. Ніготь залишаємо сухим і незамотанним. Тепер після підготовки, ніготь ставимо паралельно вибраному малюнку на воді, який хочемо перенести на ніготь. Потім палець різко опускаємо в воду. Залишки лаку збираємо зубочисткою. Коли вода стає прозорою без залишків лаку палець виймаємо з води. Ми бачимо, що малюнок відбився на палець і на ніготь. Виглядає не дуже привабливо. Але це не страшно.

Крок 4. Знімаємо скотч або витираємо лак серветкою з пальця, якщо використовувався крем. Крем у нас жирний тому лак легко витирається з шкіри. Чекаємо коли висохне лак. Покриваємо ніготь безбарвним лаком.

Зроблений вами водний манікюр виглядає красиво і дуже привабливо. Дивіться також фото і відео водний манікюр.

Дивіться також: Манікюр фото

Водний манікюр фото

Манікюр на воді

Манікюр на воді

Манікюр на воді

Манікюр на воді

Манікюр на воді

Манікюр на воді

Манікюр на воді

 

Манікюр на воді відео:

Водний манікюр в домашніх умовах відео

Принцип водного манікюру

Як зробити водний манікюр відео

Техніка водного манікюру відео

Як зробити водний манікюр відео

Технологія створення водного манікюру відео

Манікюр- при копіюванні

матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове!