Художній манікюр-Абстракція

Для того щоб зробити художній манікюр Вам потрібно:

Детальніше...

Манікюр фото

Представляємо вашій увазі підбірку фото манікюру. Найяскравіші фотографії манікюру, 50 яскравих ідей.

Детальніше...

Манікюр на воді

Вчимося робити водний манікюр в домашніх умовах

Водний манікюр на сьогоднішній день є дуже популярною технікою нанесення малюнка на ніготь з використанням різних відтінків лаку для нігтів і води. Такий гарний манікюр можна зробити і в домашніх умовах, щоб навчитися, потрібно витратити трохи часу. Ви запитаєте: Як же все-таки навчитися робити водний манікюр в домашніх умовах?

Детальніше...

В даній статі представлене відео манірюру в домашніх умовах, бажаємо всім приємного перегляду.

Відео:Манікюр в домашніх умовах

Детальніше...

Історія Манікюру

Ніщо так не прикрашає жінку як доглянуті руки і ніщо не красить руки так, як гарні нігті. Ще в Давньому Єгипті довгі нігті були ознакою мудрості, в Китаї вважалося, що довгі нігті символізують мудрість, багатство, владу і допомагають спілкуватися з богами. Зараз гарні нігті - символ краси і індустрія, якою займаються у всьому світі мільйони людей.

Детальніше...

Французский манікюр

Манікюр - щотижнева процедура, яка робить наші нігті не тільки здоровими (якщо звичайно все правильно робити), але і красивими. Особливим шиком і донині залишається французький манікюр, який можна зробити і в домашніх умовах

Детальніше...

Манікюр в домашніх умовах

Манікюр повинен складатися з наступних етапів: зняття лаку, підпилювання, очищення, відсунення надшкір'я, видалення задирок і фарбування лаком, тобто своєрідний дизайн нігтів.

Детальніше...