Народні маски для обличчя

Всім відомо, що засоби народної медицини іноді творять дива. Проте останнім часом всі стали про це забувати і прийнялися з ентузіазмом використовувати широко розрекламовані косметичні засоби. У зв'язку з цим ми спробуємо нагадати вам про деякі необгрунтовано забутих народних масках, які застосовуються для омолодження шкіри обличчя.

Детальніше...

Маски для обличчя від прищів

Маски для обличчя від прищів.

Дана серія масок для обличчя допомагає позбутися прищів на обличчі. Маски від прищів можна застосовувати як у зрілому так і в юному віці, так як маски виготовляються з натуральних компонентів, то вони не викликають ніяких побічних явищ, подразнень шкіри та іншого.

Детальніше...

Маски для обличчя з медом

Маска для обличчя з меду або медова маска.

Натуральний мед має низку лікувальних властивостей, які використовують при виробництві косметичних засобів, а також масок для догляду за шкірою обличчя. Але з медом необхідно бути обережними, так як він вважається алергенним продуктом.

Детальніше...

Маски для обличчя в домашніх умовах

Маски зі свіжих овочів і фруктів допоможуть тобі поліпшити стан шкіри, позбутися набряків, вирівняти засмагу і розгладити дрібні мімічні зморшки.

Детальніше...

Маски для обличчя

Як прибрати чорні цятки на обличчі

Чорні крапки на обличчі доставляють нам як фізичні, так і психічні незручності. Як позбутися чорних крапок на обличчі - комедонов - поради професійних косметологів, маски і інші народні засоби.

Детальніше...

Маски від прищів

Про шкоду прищів і вугрів по-справжньому відомо тільки тим, хто відчуває страждання щоранку, так і отак маскуючи противні червоні висипання на обличчі!

Детальніше...

Дві дівчини

Лікувальні та омолоджуючі маски для обличчя

Для гігієнічного догляду за шкірою з метою попередження та лікування старіючої шкіри широко застосовують лікувальні і омолоджуючі маски для обличчя (на 15-20 хв). Про ефект останніх відомо дуже давно, дія їх різноманітня: освіжаюча, пом'якшувальна, тонізуюча, відбілююча, в'яжучий, очищаюча, біостимулююча, а також заспокійлива.

Детальніше...