Накладні вії: Як правильно наклеїти накладні вії

1

Накладні вії

Безслідно пішло той час, коли накладними віями користувалися виключно актриси. На сьогоднішній день їх застосування стало поширеним і в звичайному житті. Перші зразки накладних вій були придумані ще на початку ХХ століття знаменитим візажистом Максом Фактором. Створені вони були для того, щоб зробити погляд більш яскравим.

Звичайно, в той час технології були далекі від досконалості, але основної мети досягти все ж таки вдалося. Жіночий погляд став виразнішим і помітнішим зі сценічних підмостків. На сьогоднішній день виробництво різних доповнень до макіяжу досягло рівня на порядок вище минулих років, і вії не є винятком. Матеріали, з яких вони виготовляються, стали більш м'якими і екологічно чистими, та й техніка накладення істотно спростилася.

Саме тому сьогодні зовсім не обов'язково бути зіркою кіноекрану і мати особистого гримера, щоб наростити собі вії.

Читайте також: Як зробити довгі вії в домашніх умовах

Накладні вії можуть бути рідкими і частими, довгими і не дуже, прямими і завитими,Накладні вії блискучими і навіть з китицями на кінцях. Підбираючи яки небудь для себе, залишається лише співвіднести бажаний образ з форматом прийдешнього заходу і правильно оцінити свою зовнішність. Тоді можна буде не сумніватися в тому, що ви справите незабутнє враження на оточуючих.

Походжаючи повз вітрини, в яких викладені упаковки з накладними віями, нас рано чи пізно починає мучити думка про те, чи справляють вони шкідливий вплив на очі і шкіру. Косметологи радять обережніше поводитися з накладними віями, якщо у вас поганий зір або є алергія.

У першому випадку занепокоєння пов'язане з тим, що при одночасній шкарпетці контактних лінз і дуже довгих вій, у рази збільшується навантаження на очі. А за наявності алергії можна отримати серйозне запалення. Тому перш ніж починати носити накладні вії, перевіртеся у лікаря. Можливо, вам вони не потрібні. Ну, а якщо ви все-таки вирішили спробувати змінити свій образ, то ми пропонуємо вам кілька практичних порад щодо їх накладання. Розберемо кожен етап окремо.

щипці для війМакіяж і накладні вії

Намагайтеся наносити макіяж не поспішаючи, профарбовуючи кожну ділянку обличчя. Щоб нафарбувати очі, нанесіть спочатку тіні, потім туш, а потім підводку. Якщо ви є володаркою прямих вій, то скористайтеся спеціальними щипчиками, щоб трохи завити їх. Це необхідно зробити через те, що дуже складно знайти прямі накладні вії. Простіше виявляється підкрутити свої власні.

Клей для накладних вій

Наклеюйте вії в напрямку від зовнішньої сторони повіки до внутрішньої. Якщо ви придбали суцільні вії, то клей потрібно наносити на основу стрічки. Якщо ж у вас окремі пучки, то в даній ситуації необхідно налити трохи клею на зовнішню сторону долоні і занурити туди «корінь» пучка. Потім помістити його на зовнішній край повіки. Будьте обережні, тому що  при попаданні в очі клей може викликати роздратування.

Як приклеїти накладні вії

Наклеювати вії рекомендується за допомогою спеціального затиску. Якщо такого у вас немає, то можна скористатися пінцетом або, на худий кінець, притиснути їх пальцем. Але тут слід бути обережною, тому при неправильному накладанні вії можуть виглядати неакуратно, і тоді всі ваші старання повернуться в порох. Тому заздалегідь подбайте про придбання відповідного приладдя. У разі з суцільною стрічкою вій справа йде набагато простіше. Тут ви можете просто притиснути її кінчиками пальців, а потім змістити на потрібний рівень. Пам'ятайте, що накладні вії повинні розташовуватися трохи вище натуральних.

Накладні вії

Нанесення туші

Нанесіть туш відразу на два шари вій. При цьому необхідно мати на увазі, що колір туші повинен збігатися з тоном штучних вій. Не намагайтеся пофарбувати чорні накладні вії в синій колір, тому базовий відтінок все одно проявиться і буде виглядати непривабливо. Щоб обличчя не виглядало похмурим, використовуйте тіні світлих тонів.

Ми перерахували основні етапи наклеювання накладних вій, але є ще і невеликі секрети, скориставшись якими, ви зможете додати їм природний вигляд. Отже, перед тим, як створювати образ фатальної жінки, непогано було б відігріти вії. Робиться це дуже просто, достатньо лише потримати їх небагато в долонях. Такий прийом зробить вії більш гнучкими і еластичними, завдяки чому вони легко візьмуть форму вашого повіка.

Накладні вії - фото

Якщо ви відчуваєте, що стрічка дуже довга, то обріжте її трози. Зробити це можна, приклавши вії до повіка і видаливши непотрібну їх частина із внутрішньої сторони. Для проведення цієї процедури краще всього скористатися маленькими манікюрними ножицями.

Після приклеювання вії направлені в різні боки? Надайте їм форму за допомогою спеціальних щипців. А щоб згладити «шов», скористайтеся підходящої підводкою для очей. Якщо ви хочете домогтися природності, радимо вам придбати вії і для нижньої повіки. Вони накладаються точно також, але мають менший розмір.

Коли прийшов час знімати вії, акуратно потягніть їх за зовнішній край і відокремте від повіка. Після цього промийте їх чистою водою. Ретельний догляд продовжить їх термін служби.

Вії- при копіюванні

матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове!