Правильний сніданок

1

Сніданок - це твій початок дня і запорука гарного (або не дуже) настрою. Щоб ти відчувала себе бадьоро і допомагала організмові, сніданок повинен бути правильним.

Якщо за сніданком поєднувати кілька продуктів з низьким глікемічним індексом (наприклад, гречку чи вівсянку, йогурт, вишню), то поява відчуття голоду не лише віддалиться, але і при наступній трапезі не виникне спокуси переїсти: організм ще буде під впливом ефекту попереднього прийому продуктів. Ось чому слід починати день не з булочки з солодкою кавою, а зі складних вуглеводів - різних каш, хліба з цілісного зерна, а також з молочних і інших білкових продуктів, які, як і клітковина, істотно уповільнюють надходження в кров глюкози. Якщо людина не зайнята на виробництві фізичною працею, то ні м'ясо, ні риба, ні тим більше ковбаса і сосиски йому з ранку не потрібні.

Пропоную кілька варіантів здорових сніданків, кожний з яких має починатися зі склянки чистої теплої води натще!

Сніданок 1

Каша гречана (200 г) з молоком (200 мл)

Вишня (200 г)

Чому саме вишня? У вишні низький глікемічний індекс (показник впливу продуктів харчування після їх вживання на рівень цукру в крові). Такий сніданок дозволить наситити організм на найближчі 4-5 годин і не згадувати про їжу. Єдине але - це питання сприйняття молока твоїм організмом.

Сніданок 2

Омлет з 2 яєць з помідорами та цибулею (290 г)

Чай чорний з лимоном без цукру (300 мл)

Такий білковий сніданок хороший низьким глікемічним індексом і дозволить забути про їжу на 3-4 години.

Сніданок 3

Каша «4 злаку» (300 г)

Чай зелений без цукру (250 мл)

Шоколад гіркий (10 г)

Каша живильна і відноситься до складних вуглеводів. Процес переварювання - 3-4 години, ефект ситості триває до 5 годин і дозволяє не думати про їжу. А шоколад з вмістом какао-бобів від 70% (гіркий) корисний, оскільки має низький глікемічний індекс.

Дієти

при копіюванні - матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове!