Прибрати живіт за 7 днів

1

Зайві кілограми і зайві сантиметри не завжди збігаються в одному тілі. Встаєш на ваги - і пишаєшся собою. А влізаєш в джинси - живіт стирчить.

Звичайно, як чесні люди, ми повинні були відправити тебе в спортзал або хоча б додому на килимок - прес качати ... Але будемо реалістами: про прес і вправи для талії ти все і без нас знаєш. І або ніяк не можеш себе змусити, або можеш, але все без толку: живіт як і раніше стирчить. Значить, спробуємо подивитися на проблему з іншого боку.

Найчастіше до здуття живота призводять невеликі прорахунки в дієті, які не так вже складно виправити. Результат проявиться вже через тиждень. Без виснажливих вправ.

Не їж солоне

Сіль призводить до затримки рідини в організмі і зникненню талії. Один із способів нейтралізувати надлишок NaCl - пити більше води. Але набагато простіше і, головне, корисніше - зменшити саме споживання солі. Бажано обмежитися двома грамами в день. При цьому май на увазі, що у великих кількостях сіль міститься не тільки в сільниці, але і в напівфабрикатах (магазинних пельменях, котлетах, сардельках), а також у готових продуктах на зразок шинки і бекону.

Пий досхочу

Думаєш, більше води - більше набряків? Зовсім ні! Найчастіше дівчата з животами-кульками отримують недостатньо рідини. Навіть невелике зневоднювання організму призводить до затримки цілющої вологи в тканинах (про запас!) І здуття різних частин тіла. Щоб уникнути цього, пий невеликими порціями протягом усього дня, навіть якщо не відчуваєш спраги. До речі, ти пам'ятаєш, що ми нерідко схильні плутати голод і спрагу? Значить, регулярно примушуючи себе пити, ти не станеш тобто без необхідності. До того ж своєчасна "промивання" організму запобігає підвищене газоутворення і запорів (також ведучі до випинання живота).

Дотримуйся балансу

... між білками, жирами і вуглеводами. Будь-які уподобання і зневаги в цьому питанні шкідливі. Надлишок вуглеводів призводить до затримки рідини. Надлишок білків - до здуття. Жири гальмують травлення. А без клітковини все це взагалі не зможе покинути організм.

Перекушувати

У журналах часто пишуть, що всі зайві калорії якраз від перекусів. Частково автори мають рацію: якщо терзати на ходу шоколадні батончики, від живота не позбудешся. Але якщо замість трьох разів на день ти сядеш за стіл 5 або 6, то в кожен з цих присістів з'їси менше. Не забувай, що твій шлунок, незважаючи на майже нескінченну розтяжність, розміром з твій же кулак. Значить, і з'їдати тобі за один раз слід не більше жмені. А ще пам'ятай, що велика тарілка їжі неодмінно себе видасть - у прямому сенсі слова.

Не газують

Бульбашки в келиху піднімають настрій. Чого не скажеш про наслідки що ними викликаються. Будь-які газовані напої, у тому числі і мінеральна вода, підвищують рівень діоксиду вуглецю (простіше кажучи, вуглекислого газу) в організмі. Він-то і провокує ефект здуття і додає тобі пару видимих додаткових кіло.

Рухайся

Гаразд-гаразд. Ми обіцяли не згадувати про вправи. Спробуй тиждень, поки триває наш експеримент, після їжі не розташовуватися в кріслі біля телевізора, а робити хоча б короткі прогулянки. Вони допоможуть прискорити процес травлення і спалити зайві калорії.

Обережніше з солодким

На багатьох дівчат напис «без додавання цукру» діє магічно. Але всі штучні підсолоджувачі - сахарин, аспартам, ксиліт і т.п. - Погано виводяться з організму і викликають підвищене газоутворення, тому відмовися від напоїв light і від жуйки «без цукру».

Не ковтай повітря

Від чого надувається повітряна кулька? Від повітря, що надходить зовні. Шлунок теж. Так що не розмовляй під час їжі, не ковтай непрожовані шматки, не пий дуже жадібно і не цеди напої через соломинку. Палити теж краще кинути - і не лише заради того, щоб прибрати живіт.

Проти здуття ТОБІ ДОПОМОЖУТЬ:

трав'яні чаї з ромашкою, м'ятою і фенхелем;

гаряча вода з лимоном;

петрушка (очищає травний тракт);

імбир (позбавляє від газів);

продукти з пробіотиками (містять корисні бактерії, які зміцнюють імунітет і допомагають процесу травлення).

УВАГА!

Відчуття тяжкості і підвищене газоутворення можуть бути симптомами лактазной недостатності або глютеновою ентеропатії. Тобто твій організм не здатний засвоювати молочний цукор або клейковину злакових - і революція в шлунку відбувається від самих, здавалося б, дієтичних продуктів: молока, сиру і каш. Не поспішай самостійно ставити діагноз і повністю виключати їх з раціону. Це може призвести до дефіциту вітамінів і мікроелементів. Обов'язково звернися до лікаря.

Дієти

при копіюванні - матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове!