Рисова дієта

1

Рисова дієта

Рис - найпопулярніший дієтичний продукт. Він добре насичує організм і очищає його. Рисова дієта - це корисно.

Дієта на рисі

Рисова дієта - це прекрасний спосіб вивести з організму шлаки, солі, шкідливі речовини. Надлишок солей призводить до затримки в організмі води, що також впливає на фігуру. Найчастіше причиною приросту ваги є застій води в організмі, а не зайві кілограми.

Однак, щоб ефект очищення був досягнутий, необхідно мінімум два тижні. Протриматися 14 днів на рисі практично нереально, тому дозволяється в цей період поєднувати рис з чимось ще. Рис, на відміну від майже всіх інших круп, - це білковий продукт. Його легко можна поєднувати з куркою, рибою, овочами. Від солі слід відмовитися взагалі.

Рисова дієта підходить тим, хто мріє про точеної фігурі, адже білок допомагає в побудові м'язової маси.

Рисова дієта – це легкий спосіб поправити своє здоров'я: травну систему, стан шкіри, загальне самопочуття.

Рисова дієта для схуднення

Але чи хороша рисова дієта для схуднення? Звичайно! Причому існує кілька варіантів рисової дієти: жорстка і більш демократична. Найпопулярніший варіант - дієта «рис-курка». Ці два продукти ідеально поєднуються між собою, саме тому це блюдо так популярне у школах і дитячих садках - через його дієтичні цінності.

Також рисова дієта може бути розбавлена морепродуктами. Але в цьому випадку рис і риба повинні вживатися окремо з деяким інтервалом.

http://www.vue.com.ua/fitnes-ta-diiety/diiety.html

при копіюванні - матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове