Селянська дієта

1

Селянська дієта

Кілька кілограмів, набраних за довгі сірі місяці, і бажання скинути їх за короткий сонячний тиждень - звичайна історія початку весни. Якщо зробити умови трохи більш реалістичними (наприклад, дати собі на підготовку до викриття місяць), результат буде радувати тебе не один день!

Якщо почнеш справу негайно, то до травня легко влізеш в улюблені джинси.

«Селянська дієта» - це злегка модернізований весняний раціон наших предків: у квітні вони якраз доїдали залишки м'яса, запасеного з Різдва, дочищали комори і раділи першій зелені. Загалом, це був час, коли в буквальному сенсі доводилося тугіше затягнути паски.

СУТЬ

Дієта майже виключає вживання жирних продуктів, а основу раціону становлять білкі та овочі. Втрата ваги буде відбуватися за рахунок внутрішніх жирових запасів. Але одне з основних правил - пити якомога більше води, до 3 літрів на день. Стакан потрібно випити за півгодини до їжі.

І в проміжках між основними прийомами їжі пити всякий раз, як захочеться їсти: розтягнутий шлунок буде посилати в мозок сигнал про «ситість», а токсини, накопичені за зиму, почнуть вимиватися значно швидше.

Тривалість дієти - 3 тижні.

СХЕМА

Основні продукти цієї дієти - соки, мінеральна негазована вода, варене м'ясо і яйця (2-3 шт. На тиждень), сир, всі фрукти і овочі (окрім картоплі), гречка або рис.

Виключити: всі хлібобулочні і кондитерські вироби, масло, смажене і копчене, вино і пиво, цукор, сіль, молочні продукти вище 1,5-відсоткової жирності.

Сніданок

100 г сиру 0% жирності (або варене яйце) + будь-які два фрукта (або 5-6 штук інжиру) + стакан соку, чаю або кави (без цукру і вершків!).

Обід

100-150 г горошку або кукурудзи + 100 г відвареного м'яса або курки (без шкіри) + будь-які сирі овочі + сік.

 Вечеря

200 г варених овочів (можна з заморозки) + 3 столові ложки гречки (або рису, або 100 г знежиреного сиру) + яблуко або груша.

ЕФЕКТИВНІСТЬ

• Втрата ваги - до 7 кг за 3 тижні.

• Оскільки в раціоні багато клітковини і мало вуглеводів, дієта здатна зупинити розвиток целюліту.

Підводні камені

• Дієта дуже низькокалорійна, тому переноситься важко.

• Оскільки надходження поживних речовин і вітамінів з їжею мінімізовано, бажано приймати вітаміни.

• Здай загальний аналіз крові, і якщо гемоглобін хоч трохи знижений, під час дієти доведеться приймати залізовмісні препарати.

В організмі чоловіка 26000000000 жирових клітин, а жінки - 35 мільярдів. Коли людина повніє, жирові клітини збільшуються в розмірах, а потім, на стадії ожиріння, починають ділитися.

http://www.vue.com.ua/fitnes-ta-diiety/diiety.html

при копіюванні - матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове