Шоколадна дієта

1

Шоколадна дієта

Незважаючи на солодку назву, шоколадна дієта - одна з найсуворіших дієт. За відгуками шоколадна дієта дає найбільш відчутний результат втрати ваги.

Шоколадна дієта: що важливо знати!

Шоколадна дієта включає в меню тільки шоколад - не більше 100 грамів на добу. Шоколад дуже калорійний і поживний продукт, так що з точки зору норми 100 грамів темного шоколаду вистачить для життєзабезпечення. До того ж, шоколад - один з кращих стимуляторів роботи мозку, і ця дієта не відіб'ється на твоїх трудових здібностях.

Однак шоколадна дієта протипоказана тим, хто має проблеми не лише з травною системою, але і тиском. Таке різке обмеження в їжі може викликати запаморочення, напади нудоти, слабкість, гіпотонію (знижений тиск).

Якщо ти відчула слабкість, але маєш намір витримати дієту до кінця, ні в якому разі не вживай алкоголь - шоколадна дієта забороняє не тільки алкогольні напої! Небажані також і ліки на спирті.

Шоколадна дієта: меню

Під час шоколадної дієти потрібно три рази на день їсти до 30 грамів шоколаду і випивати чашку чорної кави.

Безпосередньо з шоколадом поєднується кави. Чай (чорний, зелений, трав'яний) та мінеральна вода допустимі за годину до або після шоколаду.

Шоколадну дієту рекомендується витримувати до 3 днів.

Шоколадна дієта: відгуки

Ласуни без розуму від шоколадної дієти, адже всі інші монодієти забороняють їсти солодке. За один день шоколадної дієти схил ваги становить до 300 грамів.

http://www.vue.com.ua/fitnes-ta-diiety/diiety.html

при копіюванні - матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове