Швидка і ефективна дієта

1

Чи існує «найефективніша дієта» в світі? Звичайно! Але для кожної людини вона індивідуальна.

Найефективніша дієта

Поняття «ефективна дієта» для кожної дівчини своє. Самий бажаний ефект від дієти - це, звичайно, схуднення. У такому випадку найефективнішою дієтою для схуднення стане жорстке голодування і розвантаження. Але як відіб'ється ця ефективна дієта на загальному стані організму: травної системі і самопочутті? А адже дієта може принести виняткову користь здоров'ю, якщо ефект дієти - детокс і очищення. Тому для початку треба визначитися, яких результатів ти чекаєш від дієти. А потім вибрати те. Що тобі допоможе.

Найефективніша дієта для схуднення

Практично всі ефективні дієти для швидкого схуднення засновані на голодуванні. Один розвантажувальний день в тиждень не зашкодить нікому. Почни тиждень з «кефірного понеділка» - і ти допоможеш шлунку і кишечнику поліпшити свою роботу. Така експрес-дієта буде дуже ефективна для здоров'я, але швидко змінити вагу не вийде.

Як сказано вище, щоб ефект від дієти був видний в максимальні строки, доведеться піти на жертви і різкі обмеження в їжі. Швидка і ефективна дієта - це розвантажувальні дні на кефірі, бананах, яблуках, гречці. Загалом всі варіанти на тему жорсткої монодієти. Для видимого схилу досить пари-трійки розвантажувальних днів, які для більшого ефекту можна завершити повним голодуванням на воді і очищенні клізмою.

Однак чи залишиться ефект від цієї дієти з тобою надовго? Тільки в тому випадку, якщо тобі вистачить сили волі постійно обмежувати себе в калоріях. Це нелегко і під силу, мабуть, лише індійським йогам. Тому дійсно ефективною дієтою для схуднення стане та, що дає поступовий результат, який, однак, залишиться з тобою на довгий час, якщо ти будеш правильно харчуватися. Правильне харчування: це відмова від пізніх і щільних вечерь, фаст-фуду і газованої води, приготування м'яса і риби на пару (а овочі взагалі краще вживати свіжими). Десерти повинні стати символом святкового столу, а не буденною стравою.

Ефективна дієта на тиждень

За тиждень ти можеш як скинути вагу, так і налагодити роботу травної системи. Поєднати обидва ефекту в одній дієті можна. Дієта на тиждень допоможе скинути пару-трійку кілограмів зайвої ваги, набраного за час зими. Звичайно, для значної втрати ваги дієта на тиждень не підходить.

Ефективна дієта на тиждень - це, наприклад, «смугаста», під час якої розвантаження влаштовується через день. У проміжках ти можеш харчуватися повноцінно. Якщо дуже хочеться чогось солодкого або калорійного, то слід вжити це до полудня.

Ефективні дієти

Якщо ти хочеш остаточно і безповоротно розпрощатися із зайвими кілограмами і підходиш до дієти серйозно, то вибирай тривалі ефективні дієти, розраховані на зміну принципу харчування взагалі. Білкова дієта, дієта Кіма Протасова, кремлівська дієта - все це досить ефективні дієти, які популярні протягом багатьох років. Яка дієта найефективніша? Однозначної відповіді немає. У кожної з нас різні потреби і переваги, різний обмін речовин, свій індивідуальний дефіцит вітамінів і корисних речовин. Вибираючи ефективну дієту, необхідно враховувати особливості свого організму. Правильно вибрана ефективна дієта швидко дасть результати. Але не забувай, що для здорового схуднення «швидко» - це мінімум місяць.

http://www.vue.com.ua/fitnes-ta-diiety/diiety.html

при копіюванні - матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове