Хотів назвати статтю « як стати розумною людиною » , але ж рівень інтелекту - річ відносна . Можна , як рішення , знайти компанію бовдурів , і стати серед них найрозумнішим. Але нас такі заходи навряд чи влаштують. Можна було б , враховуючи цю поправку назвати статтю так: « як стати найрозумнішою людиною у світі» І тут , мабуть , найпростіше рішення - організувати війну, щоб всі один одного перебили , і більше нікого не залишилося , крім самого дурного самого розумної людини в світі.

Детальніше...

Психологія людини. Показники вдачі

Сотні проведених експериментів показали, що вдача жодною мірою не залежить від початкових параметрів людини, з якими вона народжується. Звичайно, спадковість, доля чи карма людини, впливають на ступінь його успішності.

Детальніше...

Психологія людини. Чи потрібні в житті зміни?

Ми боїмося змін! Можливо, хтось з Вас зараз скаже: «Не правда! Я дуже хочу, щоб моє життя змінилося! »Можу посперечатися. Одночасне бажання змін і страх, що вони трапляться - це внутрішнє протиріччя, яке присутнє практично в кожному з нас. Чому?

Детальніше...

Психологія людини-Як навчитися жити в кайф

Шлях до успіху: вчіться ризикувати!

Так вже вийшло, що нікому з нас не подобається піддавати себе ризику. Нам всім хочеться мати гарантію. Гарантію успіху, страховку можливої невдачі. Тоді ми почуваємося спокійно і комфортно.

Детальніше...

Зміни свою долю

Тут мова піде про один з видів людської сили, вона відноситься також до таємних знань. Більшість людей вважають, що кількість блага і щастя в їх житті пов'язане з кількістю грошей. Вони постійно навчаються, працюють з однією метою - заробити більше грошей.

Детальніше...

Що діти люблять більше всього на світі і з чим ніколи не розлучаються? Звичайно ж з іграшками! Ми на vue.com.ua вже почали готуватися до свят і розповімо Вам про найкращі магазини іграшок у світі.

FAO Schwarz, Нью Йорк

Детальніше...

Різдвяні декорації-2011 в лондонському універмазі Harrods

Ось уже котрий рік на початку січня, коли відгриміли всі свята, я збираю валізу, щоб відправитися в одну з європейських столиць - погуляти, змінити обстановку і ... поповнити гардероб обновками.

Детальніше...

«Дайте жінці пару гарних туфель, і вона підкорить світ!» © Мерилін Монро

Детальніше...

Після відпустки на роботу

Є щасливчики, які за час відпустки встигають скучити по роботі і повертаються в рідний офіс з масою планів, нових сил і свіжих ідей. На жаль, таких людей у світі меншість. Зазвичай повернення після відпустки на роботу для людини настільки ж сумно і травматично, як закінчення літніх канікул і початок навчального року в школі. Звідки ж береться настільки негативне ставлення? І що робити, якщо робота не до душі?

Детальніше...

«Секс у великому місті»: що за кадром?

Культовий серіал «Секс у великому місті» триває. І поки творці вирішують, чи знімати сьомий сезон серіалу або третій фільм, а також підбирають нових актрис, ми  попрохав  нашого постійного експерта - психолога, імідж-консультанта і коуча Тетяну Волкову - проаналізувати «темне минуле» улюблених героїнь.

Детальніше...

Дочірні категорії