Сучасний дизайн приміщень неможливо уявити без дзеркал, вони - дихання  будинку. За допомогою дзеркал різних розмірів і форм можна грати зі світлом, візуально розширювати простір приміщення і створювати такі ілюзії, яким може позаздрити будь-яке королівське задзеркалля.

Детальніше...

Якщо смертельно набридла звичайна кахельна плитка, яка робить з ванної кімнати або кухні безликі приміщення, прийшла пора згадати про мозаїку.

Детальніше...

Дві основні сьогоднішні тенденції в інтер'єрі прямо протилежні один одному. Це або дизайн, в якому багато кутів, і меблі в цьому випадку вибирається досить грубі, або плавні закруглені форми, які дозволяють грати з простором. У такому випадку в інтер'єрі краще виглядає меблі з округлими контурами. Але самий писк - круглі ліжка, які несуть в собі одночасно щось футуристичних і разом з тим щось з доброї класики минулих століть.

Детальніше...

Що потрібно:
Колаж - ефект несподіванки На твою думку колаж - це безладно наклеєні на аркуш картону малюнки, вирізані з журналу? І так, і ні. Картинки, картон, ножиці і клей - з цього можна зробити дотепний колаж. Але головне в ньому - ідея, яку ти хочеш висловити. У цьому виді образотворчого мистецтва завжди присутній ефект несподіванки. Сюрпризи криються в поєднанні матеріалів різноманітної фактури. Газетні вирізки, шматки шпалер, фотографії, обгортки, тканина, гофрований папір, засушені квіти, хутро - фантазувати можна, як завгодно. Але пік натхнення припадає на гру зі змістами. Адже колаж - це бунт проти звичних речей, коли дійсність не проходить випробування на міцність і легко перекроюється за допомогою звичайних ножиць.

Детальніше...

Що потрібно:
Сонячне літо в твоєму інтер'єрі Твій дім - твоя фортеця. Але ж це не означає, що і виглядати він повинен, як фортеця - так само непривітно і блякло. Якщо інтер'єр твоєї квартири викликає відчуття осінньої туги, може, прийшла пора влаштувати редизайн і наповнити життя новими фарбами? І нехай тебе не лякає, що за вікном осінь, яка загрожує ось-ось перейти в холодну зиму. Ти завжди можеш влаштувати сонячне літо у себе вдома. А допоможе тобі в цьому відома модель Коко Роша (Coco Rocha), інтер'єр нью-йоркської квартири якій дуже нам сподобався. Зауваж, чоловік Коко Роша - відомий дизайнер інтер'єрів Джеймс Конлан, так що смаку цієї парочки цілком можна довіряти. Отже, що ж ми будемо робити?

Детальніше...