Ідеї для дому від Коко Роша: літній настрій в інтер'єрі

1

Що потрібно:
Сонячне літо в твоєму інтер'єрі Твій дім - твоя фортеця. Але ж це не означає, що і виглядати він повинен, як фортеця - так само непривітно і блякло. Якщо інтер'єр твоєї квартири викликає відчуття осінньої туги, може, прийшла пора влаштувати редизайн і наповнити життя новими фарбами? І нехай тебе не лякає, що за вікном осінь, яка загрожує ось-ось перейти в холодну зиму. Ти завжди можеш влаштувати сонячне літо у себе вдома. А допоможе тобі в цьому відома модель Коко Роша (Coco Rocha), інтер'єр нью-йоркської квартири якій дуже нам сподобався. Зауваж, чоловік Коко Роша - відомий дизайнер інтер'єрів Джеймс Конлан, так що смаку цієї парочки цілком можна довіряти. Отже, що ж ми будемо робити?

 

Жовтий і помаранчевий: варіант для інтер'єру спальні .

Для початку визначимося з фарбами. Як бачиш, квартира Коко Роша виконана в яскравих приємних відтінках. Хіт сезону - оранжевий і жовтий кольори. З точки зору психологів, вони несуть в собі сонячний колір і позитивну енергетику. Жовтий і помаранчевий - це унікальні кольори, які підвищують настрій, навіть якщо кішки скребуть на душі, і разом з тим діють розслабляючи і заспокійливо, якщо ти повернулася з галасливої вечірки або тебе з якоїсь причини захльостує хвиля вселенського щастя. Такий варіант оформлення інтер'єру краще всього підходить для спальні: тобі і вранці вставати буде веселіше, і вечорами затишно. Для інших приміщень в квартирі ти можеш вибрати більш сміливі кольору.

Фіолетовий і блакитний: цікаве рішення для інтер'єру залу. Зал - це фактично головна кімната квартири, тому в ньому твої фантазія і почуття стилю повинні проявитися на всі 100%. У залі своєї квартири супермодель нового покоління Коко Роша відмовилася від сонячних відтінків і додала в інтер'єр розумну частку фіолетового кольору, який вже не перший рік тримається в тренді. Зауваж, якщо б фіолетового було більше, то кімната виглядала б громіздко і похмуро. Але стіни світло-блакитного кольору гармонізують композицію, і «важкуватий» диван виглядає дуже симпатично.

До речі, блакитні стіни зараз теж в моді. Зверни увагу на столик і дзеркала - лінійні форми нині дуже популярні. До того ж не забувай, що дзеркала завжди привносять елемент романтики в будь-який будинок.

Еклектика в інтер'єрі: «обшарпаність» і оригінальність.

 Сьогодні інтер'єрна мода вітає еклектику. Ти думаєш, у Коко Роша немає коштів на новий стілець? Ні, просто «обшарпаність» нині популярна, і багато хто відмовляється від відреставрованого антикваріату, воліючи йому необроблені варіанти. Так що можеш сміливо заселяти в квартиру клишоногий стілець з бабусиної гарнітура. Тільки не забувай про контрастах - обов'язково біля стільця розташуй який-небудь сучасний стильний предмет інтер'єру. Можеш, за прикладом Коко Роша, придбати пару павиних пір'їн, а можеш піти по простішому шляху і просто поставити поруч оригінальну діжку з пальмою або юкою або черговим модним трендом останніх років - квіткою в келиху.

Еклектика в інтер'єрі: антикваріат і сучасна техніка

Дизайнери пропонують не тільки зіграти на контрасті предметів меблювання, як ми зробили в минулому випадку. Ще один модний хід - це поєднання предметів старовини і сучасної техніки. Думаєш, Кока Роша випадково забула древню книгу на столі? Як би не так! Це теж модна тенденція в декорі - легкий «безлад» у квартирі, який дозволяє створити ефект житлового приміщення і, як це не дивно, додає затишку.

У тренді бронзові або скляні предмети інтер'єру

Один з хітів в декорі інтер'єрів - використання бронзових або скляних предметів. Кока Роша вирішила не віддавати перевагу чомусь одному - і використовувала обидва тренда в декорі своєї квартири. Вийшло цілком симпатично, як нам здається, особливо з урахуванням того, що колір морської хвилі також відповідає сучасним тенденціям.

Бароко і еко-дизайн в інтер'єрі

 Ще пару років тому в інтер'єрах переважав мінімалізм. Сьогодні спостерігається повернення до класики і комфорту. Не вітаються дикі принти і жорсткий хай-тек. На зміну їм приходять спокійні тони і закруглені форми бароко. Знову ж таки, якщо до недавнього часу було модно використовувати ультрасучасні матеріали, то сьогодні слід зробити ставку на еко-дизайн: як ніколи актуальні дерев'яні речі в будинку.

Косметика пожвавить інтер'єр

Тобі завжди здавалося, що на твоєму столику з косметикою твориться неймовірний безлад? Так приємно, коли всі речі лежать на своїх місцях. Може, просто твоєї косметиці потрібно виділити більше місця? Відгороди для себе простір, який можна цілком і повністю віддати під твої «чарівні» баночки. І не бійся використовувати стелажі. Як бачиш, якщо стелаж виконаний в приємних золотистих тонах, то косметика на ньому виглядає дуже яскраво і святково, що дозволяє  пожвавити дизайн інтер'єру. Що б ти не вибрала, пам'ятай, що головний тренд цього сезону в оформленні інтер'єрів - індивідуальність. Тому, створюючи свій новий будинок, все ж слухай себе і не забувай орієнтуватися на власний смак. Так зробила Коко Роша - що заважає це зробити тобі?