Модний тренд в інтер'єрі: круглі ліжка

1

Дві основні сьогоднішні тенденції в інтер'єрі прямо протилежні один одному. Це або дизайн, в якому багато кутів, і меблі в цьому випадку вибирається досить грубі, або плавні закруглені форми, які дозволяють грати з простором. У такому випадку в інтер'єрі краще виглядає меблі з округлими контурами. Але самий писк - круглі ліжка, які несуть в собі одночасно щось футуристичних і разом з тим щось з доброї класики минулих століть.

Кругле ліжко - предмет інтер'єру, який спальню перетворює в будуар або поле подушкового бою. Загалом, дає волю фантазії! А вже в якому саме напрямку буде рухатися натхнення, залежить від господаря ліжка.

Вечірки з подружками, дружні посиденьки з нардами, релаксація і відпочинок, бурхливий секс, романтичний сніданок в ліжко - кругла ліжко ідеально підходить для безлічі занять. Тільки постільну білизну потрібно правильно підібрати! Великі громіздкі подушки будуть виглядати на ній незграбно, а ковдру в ідеалі треба заправлятися під матрац ... Краще навіть просто не застеляти ліжко, ніж дозволити квадратній ковдрі, її покрити, звиснути  по бокам.

Ліжко круглої форми - це розкіш і сексуальність, оригінальність і стиль. Бувають круглі ліжка з підйомними механізмами та ящиками для білизни, величезні, на яких удвох можна розкинутися в позі морських зірок і не дотягнутися один до одного, компактні, легко уміщаються в простір середньостатистичної спальної кімнати.Під кругле ліжко не шкода підлаштувати інший інтер'єр спальні: ця перлина потребує  ефектне обрамлення! Правда, кругла ліжко не передбачає наявність великої кількості меблів у кімнаті, так як кругла форма вимагає широкого простору. Іноді достатньо лише одного ліжка в порожній спальній кімнаті ...

Також вам буде цікаво дізнатися яку роль відіграє мозаїка в дизайні інтер'єру