Мозаїка: гра зі стилями в інтер'єрі

1

Якщо смертельно набридла звичайна кахельна плитка, яка робить з ванної кімнати або кухні безликі приміщення, прийшла пора згадати про мозаїку.

 

В принципі, мозаїка ніколи не виходила з моди, от тільки підібрати гарний варіант довгий час в нашій країні було не так вже просто. Сьогодні ж, коли число оздоблювальних матеріалів множиться в геометричній прогресії, мозаїка утримує горде звання одного із трендів в декорі приміщень. Справа в тому, що вона чудово поєднується з будь-якими оздоблювальними матеріалами, тому використовувати її можна практично скрізь, при декорі приміщень в самих різних стилях і навіть в дизайні балкона.

Стіни, підлога, декоративні колони, сходи та підвіконня - все це, прикрашене мозаїкою, стане гордістю інтер'єру. За допомогою мозаїки можна також штучно «зістарити» меблі, надавши їй наліт модною сьогодні – антикварного стилю.

Художній потенціал мозаїки в інтер'єрі величезний, недарма це один з найдавніших способів декорувати житло, не кажучи вже про те, що мозаїчна плитка міцна, прекрасно витримує вологість, стійка до дії хімікатів і довговічна. Часом, щоб додати яскравий акцент в інтер'єр, досить декорувати мозаїкою тільки невеликий фрагмент, наприклад, шматочок стіни або підлоги, позначивши певну зону.

Щоправда, і коштує мозаїчна плитка дорожче звичайної кахельної, і укладати її важче. Зате сьогодні є маса дизайнерських колекцій мозаїки, аж до того, що в деяких інтер'єрах можна бачити варіант «кришталевої» мозаїки, яка грає на світлі своїми гранями.