В королівстві дзеркал: відображення в інтер'єрі

1

Сучасний дизайн приміщень неможливо уявити без дзеркал, вони - дихання  будинку. За допомогою дзеркал різних розмірів і форм можна грати зі світлом, візуально розширювати простір приміщення і створювати такі ілюзії, яким може позаздрити будь-яке королівське задзеркалля.Не одне, а кілька дзеркал! Такий варіант дзеркального дизайну воліють останнім часом модні дизайнери. Кілька дзеркал різних розмірів в єдиній рамі виглядають ефектно, змушують грати простір і підходять не тільки для прикраси інтер'єру вітальні, але і для креативного дизайну ванної кімнати.

Традиційні форми дзеркал - овальна і кругла - як і раніше актуальні. Але вищий шик - зуміти вигідно піднести дзеркала-краплі, фігурні дзеркала, «вписані» в настінну мозаїку, круглі дзеркала різних розмірів на одній стіні ... Якщо дзеркало незвичайне, то воно легко стане центральною точкою інтер'єру.

Щоб дзеркало заграло, недостатньо взяти і повісити його на стіну. Щоб збільшити простір вузької або маленькому прихожої, можна просто розвісити однакові дзеркала в красивих рамах уздовж стін. А для більшого ефекту - помістити над дзеркалами крихітні дизайнерські світильники для картин.

Дзеркальною плиткою можна відокремити одну зону в приміщенні від іншої. Особливо цікаво це буде виглядати, якщо стіни будуть різнофактурні: одна гладка, інша пориста.

Яку раму підібрати до дзеркала? Відштовхуватися варто від загального напрямку інтер'єру. Масивна зістарена рама для вінтажного інтер'єру, легка срібляста пластикова рамка для квартири в стилі хай-тек, квіткова або саморобна рама з коріння дерева для інтер'єру в стилі кантрі ...

Але які б ви дзеркала не вибрали, яку б раму до них ні підібрали, найголовніше правило дзеркал говорить: важливіше дзеркала те, що в ньому віддзеркалюється.