Більшість з нас звикло думати, що хобі – це розвага, просто заняття для душі. А ось робота - це вже серйозно! Працюємо ми заради грошей, успіху, влади. Це розділення на те, що робити хочеться (хобі) і те, що робити треба (робота),часто примушує нас важко страждати.

Детальніше...

Хочеш дізнатися, скільки коштують твої послуги на ринку праці сьогодні?

Детальніше...

Якщо кадровик переглянув твоє резюме та запросив на співбесіду, значить, первинний відбір ти вже успішно пройшла. Раз з тобою вирішили зустрітися особисто, це говорить про те, що твою освіту і досвід роботи цілком влаштовують роботодавця. На співбесіді вже не так важливо, скільки у тебе вищих освіт і який стаж. Адже при особистому знайомстві оцінюють тебе, як людину і як потенційного співробітника.

Детальніше...

Переговори - твій шанс домогтися чого завгодно: прибавки до зарплати, запуску проекту, підвищення на посаді. Якщо тобе чекають переговори, спробуй підготуватися не тільки по теми, але і психологічно, використовуючи прийоми НЛП.

Детальніше...

Боротьба з комплексами

Якби 10 років тому мені сказали, що я стану моделлю, у відповідь я б голосно розреготалася. У свої 15 я була клубком комплексів: мені не подобався власний ріст (через нього в школі дражнили шпалою). Я завжди відчувала себе гидким каченям - худою і довгою.

Детальніше...