Літня Олімпіада-2012 офіційно стартувала в Лондоні, і спортивні команди з 205 країн світу вже змагаються за перші медалі. На організацію цієї Олімпіади Великобританія витрачає величезні гроші (вже відомо, що тільки церемонія відкриття обійшлася в 27 млн фунтів), але не всі задоволені тим, на що і як ці кошти розподіляються.

Детальніше...

Нашу тягу до захоплюючих, гостросюжетних, насичених подіями історій важко переоцінити. Недарма пригодницькі книги і фільми користуються такою шаленою популярністю. «Ось це так, - говоримо ми, закриваючи останню сторінку або захоплено видихаючи на титрах, - шкода, що в реальності такого не зустрінеш!» І абсолютно марно. Тому що зустрінеш, і ще як! Часом життя віртуозно повторює те, що вже було кимось придумано. Але частіше підкидає таке, що кращим письменникам і режисерам світу залишається тільки встигати записувати...

Детальніше...

Маріо Сорренто і Джуліанна Мур

Джуліанна Мур, Наташа Полі, Ізабелі Фонтана та інші красуні зібралися напередодні ввечері в Park Avenue Armory на Верхньому Іст-Сайді, щоб особисто привітати Маріо Сорренто - маестро, відповідального за створення календаря Pirelli-2012.

Детальніше...