Різдвяні декорації-2011 в лондонському універмазі Harrods

Ось уже котрий рік на початку січня, коли відгриміли всі свята, я збираю валізу, щоб відправитися в одну з європейських столиць - погуляти, змінити обстановку і ... поповнити гардероб обновками.

Детальніше...

Східне прислів'я говорить: "Серце жінки наполовину складається із золота". Хто посперечається - у всі часи і в будь-якій частині світу коштовності були еквівалентом освідчення в коханні. Vue.com.ua  склав путівник по золотим ринкам Ізраїлю, Туреччини, Арабських Еміратів та Тайланда, де можна переконатися, що благородний метал, як і любов, завжди в ціні і ніколи не вийдуть з моди.

Детальніше...

Америка без шопінгу, як Італія без кулінарії. Благо, тут для цього всі умови: ціни набагато нижчі, ніж у Україні  та в Європі, а сам процес купівлі простий і зручний, тому хочеться купувати і купувати. Іноді так складно зупинитися, що ситуації, як у фільму "Шопоголік", трапляються з багатьма дівчатами, жінками і навіть чоловіками. Ми ж з вами будемо мудріші і підійдемо до шопінгу в США з розумом.

Детальніше...

Незнання іноземної мови не повинно стати перешкодою для комфортного райського відпочинку, якщо ви опануєте словник мандрівників. У збірнику термінів з туризму не більше 50 слів і виразів, які розуміють в будь-якій країні. Ми зробили  добірку ...

Детальніше...

Дбайливе ставлення до природи стало новим трендом у туристичному бізнесі. Все більшу популярність завойовують екоготелі, де немає бездумного марнотратства води, електрики, використовуються лише натуральні матеріали і немає місця холодильникам, фенам, телевізорам, кондиціонерів та іншої побутової техніки.

Детальніше...

Як відпочити нестандартно, та ще з флером витонченості? Ні, мова не про відвідування Букінгемського палацу і церемонії за участю монарших осіб. Ми пропонує вам поповнити знання в галузі виноробства, а саме: відправитися у винний тур.

Детальніше...

Чому б не поїхати на відпочинок в князівство мільйонерів Монако? І хоча найбільш завидний наречений цього елітного куточка планети - князь Альбер - перестав ним бути завдяки Шарлін Уіттсток, залишилося ще багато мільйонерів, яких можна відшукати самотнім дамам.

Детальніше...

Ні для кого не секрет, що героїні телесеріалу і фільму - Кері Бредшоу, Саманта Джонс, Міранда Хоббс, Шарлота Йорк - вигадані, і тому виконавиць їх ролей можна, як виявилося, замінити новими актрисами, а от місця в Нью-Йорку, які відвідують чотири відомі подруги з «Сексу у великому місті», самі що ні на є справжні і ... незмінні. Ввела їх у фільми автор ідеї «Сексу у великому місті» і прототип Керрі Бредшоу Кендес Бушнелл.

Детальніше...