Після відпустки на роботу

Є щасливчики, які за час відпустки встигають скучити по роботі і повертаються в рідний офіс з масою планів, нових сил і свіжих ідей. На жаль, таких людей у світі меншість. Зазвичай повернення після відпустки на роботу для людини настільки ж сумно і травматично, як закінчення літніх канікул і початок навчального року в школі. Звідки ж береться настільки негативне ставлення? І що робити, якщо робота не до душі?

Детальніше...

«Секс у великому місті»: що за кадром?

Культовий серіал «Секс у великому місті» триває. І поки творці вирішують, чи знімати сьомий сезон серіалу або третій фільм, а також підбирають нових актрис, ми  попрохав  нашого постійного експерта - психолога, імідж-консультанта і коуча Тетяну Волкову - проаналізувати «темне минуле» улюблених героїнь.

Детальніше...

Мамині синочки: на ім'я Джастін

Кожен чоловік - син своєї матері, але у деяких ця роль стає основною в житті. І тоді навколо сина - поле, випалене її любов'ю.

Детальніше...

Хто стає принцесами та першими леді?

Складно, знайти дівчину, яка не мріяла б вийти заміж за принца і стати принцесою. Може, всьому виною казки, які з дитинства вселяють нам, що для повного щастя потрібен принц зі своїм замком, каретою та іншими зручностями. Або ж справа в нашому старомодному суспільстві, яке як і раніше оцінює жінку по чоловікові, з яким вона разом ... І тому ми продовжуємо задаватися питанням: як стати принцесою, якщо цей статус не дістався у спадок? Що для цього потрібно?

Детальніше...

Афірмації: навіщо потрібні і як використовувати?

Детальніше...