У дусі Джастіна Тімберлейка, або Що робити, якщо він мамин синочок?

1

Мамині синочки: на ім'я Джастін

Кожен чоловік - син своєї матері, але у деяких ця роль стає основною в житті. І тоді навколо сина - поле, випалене її любов'ю.

Сучасний мамин синочок не тримається за мамину спідницю, не ходить у светрі з оленями і не лякається жіночої уваги. Сьогодні він може бути цілком успішний в кар'єрі, добре одягнений і вельми впевнений у собі. Яскравий приклад - Джастін Тімберлейк! Або ж його зовсім юний тезка Джастін Бібер. І якщо Бібер ще дуже малий для нормальних відносин, то, що ж робити з маминим синочком Джастіном Тімберлейком, не змогла розібратися не тільки скандально відома Брітні Спірс, але і досвідчена Камерон Діаз.

Зовні мамині синочки нерідко привабливі, самодостатні і здаються перспективними нареченими. Але коли ви стягнете з нього модну футболку і побачите татуювання з написом «мама forever»; коли дізнаєтеся, що ваш перший спільна відпустка відкладається, так як мама пригледіла собі пару-трійку гарних дрібничок; коли зіткнетеся з її холодним і байдужим поглядом власниці, тільки тоді ви зрозумієте, що завжди будете для Нього на другому місці.

Так що ж робити з маминим синочком?

Мамині синочки: звідки беруться і що з ними робити?

Джастін Бібер з мамою

Мамині синочки - діти необрізаної пуповини. Вони пропустили найважливіший момент у житті кожного чоловіка - бунт проти материнської влади, усвідомлення власної сили і початок самостійного життя зі своїми інтересами і пріоритетами. А якщо не виникає цього відчуття окремості, то не буде і своєї сім'ї. Завжди буде сім'я з мамою. І мамі вони завжди відчувають себе дуже зобов'язаними, мама часто за них і кар'єру будує, як у випадку з тими ж Джастіном Тімберлейком або Джастіном Бібером ...

Як тільки у вас почнуться відносини з маминим синочком, ви відразу це зрозумієте за кількістю слова «мама» в його промові, вимовному з ласкавими (а іноді і приреченими) інтонаціями; по тому, як часто він радиться з нею по будь-якому питанню, по її регулярним і тривалим дзвінкам вдень і вночі.

По суті відносини з маминим синочком мало чим відрізняються від відносин з одруженим чоловіком. Він точно так же завжди буде повертатися до Неї.

Хто зважується на відносини з матусиними синками?

Леонардо Ді Капріо

Що ж робити, якщо чоловік - мамин синочок? По-перше, визначитися, чи підходите ви під той тип жінок, який зазвичай все ж таки вирішується на відносини з ними:

1. Ви не прагнете на перше місце в житті чоловіка (деякі особи готові бути не тільки після мами, але і після собаки, риболовлі і пива ...).

2. Вам у відносинах не особливо потрібна глибока емоційна близькість (в союзі з маминим синочком вона практично неможлива, адже всі його душевні сили йдуть на матір; декому достатньо імітації та «зовнішньої вітрини», як це було у відносинах між Леонардо Ді Капріо і Бар Рафаелі) .

3. Якщо ви вважаєте, що відносини чоловіка з його матір'ю показові для майбутньої сім'ї (за принципом «Якщо він так дбає і поважає її, значить, і зі мною буде так само»). Чоловік дійсно може бути відданим і добрим сином і не перебувати при цьому в стані психологічної залежності від матері. Це різні речі. Але хто насправді поруч з вами?

Відносини з маминим синочком - це відносини і з його матір'ю теж. Якщо вам вдасться розташувати її до себе хитрістю і лестощами, то вас з великою часткою ймовірності чекає довгий союз. Утрьох ... Адже більшості таких матерів все ж хочеться, щоб їх син одружився і завів дітей, реалізувавши тим самим один із стандартів успішності в житті. Головне, щоб нова сім'я не загрожувала і не заважала фортеці уз між сином і матір'ю. Іноді їм достатньо ілюзії влади, щоб заспокоїтися.

Але буває, що мамин синочок одружується тільки після смерті матері, швидше бажаючи знайти їй опікуючу-контролюючу заміну, ніж дійсно створити сім'ю.

Чи є перспектива у відносинах з маминим синочком?

Райан Рейнолдс з мамою

Матері синів самі несвідомо роблять все, щоб у них вийшов мамин синочок. Ніхто не хоче ростити чоловіка для іншої жінки, всі хочуть посильніше прив'язати до себе рідну істоту, нехай навіть ціною його невдалого ї особистого життя.

Що робити, якщо ви закохалися в мамія і хочете не просто утримати його, але і розгорнути обличчям до себе?

Найдурніше - починати військові дії, адже це все одно, що з жменькою повстанців зазіхнути на святиню під охороною величезної армії. Самое розсудливе - набратися терпіння і піти в глухе підпілля.

Ваше завдання - будувати міцні і довірчі відносини з ним, намагаючись особливо не світитися перед її очима. Нехай краще вона вас недооцінює, так надійніше. І звідти з підпілля можна обережно і неголосно відстукувати свої послання: ти дорослий, ти вправі вирішувати сам, ти можеш ... Дивно, але у Скарлетт Йохансон така політика спрацювала, правда, повного «одужання» мамія Райана Рейнолдса вона так і не дочекалася - і зірки розлучилися.

Шкідливі поради: як виростити мамія?

Джеремі Реннер з мамою

Щоб виростити мамія:

1. Ні в якому разі не дозволяйте синові приймати рішення самостійно ні в п'ять років, ні у двадцять п'ять. І тоді у тридцять п'ять йому це взагалі не прийде в голову.

2. Регулярно проводите зі своїм майбутнім маминим синочком профілактичні бесіди на тему, що всі жінки корисливі та підступні зрадниці, а по-справжньому його може любити тільки мама.

3. Будь-яку особу жіночої статі, що потрапила в поле його зору, починаючи з дитячого садка, нещадно критикуйте, а почуття - висміюйте.

4. Формуйте у своєму матусиних синків почуття провини, постійно скаржтеся на долю і здоров'я («тобі я віддала кращі роки», «через тебе не вийшла заміж», «для тебе гнула спину і вдень і вночі»), вимагайте до себе невпинної уваги , особливо ввечері вихідного дня.

5. Контролюйте всі його маршрути, вчинки і думки. Рішуче припиняйте всі спроби підтримувати з жінками хоч скільки тривалі і серйозні відносини ...

По суті, мамин синочок - це феномен. Заміна об'єкта (мама на дружину) - звичайне явище в житті чоловіка, недарма існує народна мудрість: «Нічна зозуля завжди денну перекукує». Адже в арсеналі улюбленої жінки є на один потужний засіб більше, ніж у матері. А вже після того як ви самі народите йому сина, то з повним правом зможете обурюватися: «Я теж мати! Чим вона краще? ». І далі почнеться вже зовсім інша історія.