Хотів назвати статтю « як стати розумною людиною » , але ж рівень інтелекту - річ відносна . Можна , як рішення , знайти компанію бовдурів , і стати серед них найрозумнішим. Але нас такі заходи навряд чи влаштують. Можна було б , враховуючи цю поправку назвати статтю так: « як стати найрозумнішою людиною у світі» І тут , мабуть , найпростіше рішення - організувати війну, щоб всі один одного перебили , і більше нікого не залишилося , крім самого дурного самого розумної людини в світі.

Детальніше...

Психологія людини. Показники вдачі

Сотні проведених експериментів показали, що вдача жодною мірою не залежить від початкових параметрів людини, з якими вона народжується. Звичайно, спадковість, доля чи карма людини, впливають на ступінь його успішності.

Детальніше...

Психологія людини. Чи потрібні в житті зміни?

Ми боїмося змін! Можливо, хтось з Вас зараз скаже: «Не правда! Я дуже хочу, щоб моє життя змінилося! »Можу посперечатися. Одночасне бажання змін і страх, що вони трапляться - це внутрішнє протиріччя, яке присутнє практично в кожному з нас. Чому?

Детальніше...

Психологія людини-Як навчитися жити в кайф

Шлях до успіху: вчіться ризикувати!

Так вже вийшло, що нікому з нас не подобається піддавати себе ризику. Нам всім хочеться мати гарантію. Гарантію успіху, страховку можливої невдачі. Тоді ми почуваємося спокійно і комфортно.

Детальніше...

Зміни свою долю

Тут мова піде про один з видів людської сили, вона відноситься також до таємних знань. Більшість людей вважають, що кількість блага і щастя в їх житті пов'язане з кількістю грошей. Вони постійно навчаються, працюють з однією метою - заробити більше грошей.

Детальніше...