«Дайте жінці пару гарних туфель, і вона підкорить світ!» © Мерилін Монро

Детальніше...

Що діти люблять більше всього на світі і з чим ніколи не розлучаються? Звичайно ж з іграшками! Ми на vue.com.ua вже почали готуватися до свят і розповімо Вам про найкращі магазини іграшок у світі.

FAO Schwarz, Нью Йорк

Детальніше...

Повертаємося в дитинство, ми вирішили розпочати серію постів про дитячі розваги, вирушаємо пробувати цукерки!

Цукеркове дерево в Candylicious

Детальніше...

Я завжди скептично ставилася до інтернет-шопінгу - у всякому разі, якщо це стосується одягу. Зрозуміло, мені вже доводилося замовляти через інтернет книги та диски, а іноді - побутову техніку. Але з одягом і взуттям, здавалося, це неможливо. Як передбачити, як буде сидіти та чи інша модель, коли деколи з розміром-то визначиться складно, навіть в магазині? Але асортимент в інтернеті буває настільки привабливий, а ціни, як правило набагато нижче, ніж у магазинах ...

Детальніше...

Діта фон Тіз під час шопінгу

Напередодні Різдва зірка бурлеску відправилася по магазинах. Головними аксесуарами Діти під час шопінгу стали леопардова сумка і коханий Луї-Марі де Кастельбажак.

Детальніше...

Різ Уізерспун: сумочку в подарунок собі коханій ... Блейк Лайвлі: бакалійні товари для друзів і близьких

Щоб не залишитися незадоволеною купленим нарядом і занадто великими витратами на придбані в поспіху подарунки, використовуйте 14 правил передноворічного шопінгу.

Детальніше...

Шопінг тур по столічних бутіках - найпопулярніший вид туризму серед жінок. Вирушаючи «по магазинах» ми не перетинаємо кордони Києва, ні те щоб України, а ось сума, витрачена на покупки, цілком може дорівнювати вартості туру на іноземний курорт. Особливо якщо мова йде про зимовий шопінге - вироби з хутра, шкіри та вечірні вбрання для святкових вечірок можуть запросто спустошити самий повний гаманець.

Уявіть, якщо придбані за чималі суми речі виявляться марними в гардеробі, і в один не зовсім прекрасний момент Ви усвідомлюєте, що купили одяг, який абсолютно не прикрашає. Провиною тому може послужити надмірна поспішність в примірювальній, метушливість, дурна довірливість консультантам бутіка або просто Ви були «не в настрої» в цей день.

Детальніше...