Найбільші у світі магазини цукерок. Цукеркове дерево, яєчня і помада

1

Повертаємося в дитинство, ми вирішили розпочати серію постів про дитячі розваги, вирушаємо пробувати цукерки!

Цукеркове дерево в Candylicious

Найбільший у світі магазин цукерок знаходиться в Дубаї і володіє промовистою назвою - Candylicious. Прямо як в наших дитячих фантазіях все тут можна з'їсти - на дереві ростуть льодяники на паличках, з фонтану ллється газована вода, а з борту літака цукеркової авіалінії можна побачити солодощі, заховані на найвищій полиці. Здається, що ось-ось звідки не візьмись пританцьовуючи з'являться помаранчеві Умпа-лумпа і сам Віллі Вонка.

До речі Віллі Вонка в жіночому обличчі живе в Парижі - її звати Денис, вона носить шкільну форму і кіски і володіє магазинчиком A l'Etoile d'Or. Гостинна господиня особисто розповідає покупцям про кожен вид цукерок і допомагає визначитися з вибором серед різноманіття асортименту. Навіть папір для упаковки покупок тут особливий, з надрукованими на ній жартами, загадками і ребусами, щоб було чим зайнятися під час чаювання.

Ще одну фею солодощів можна зустріти в Нью-Йорку в Dylan's Candy Bar. У магазині дочки дизайнера Ральфа Лорена втілилася мрія кожної дівчинки - цукерки можна не тільки їсти, а й носити (у вигляді піжам, футболок, худі з цукерковими принтами) і робити з них мейк-ап (Dylan's Candy Bar назва не тільки магазину, але й серії смачної косметики).

Dylan's Candy Bar

Інша мекка для ласунів знаходиться в Мадриді - це Caramelos Paco. Вже від одного погляду на вітрину втрачаєш голову. Крім різноманітності смаків вражає і різноманітність форм, наприклад, є льодяники у формі сковороди з яєчнею, квітів або героїв мультиків. Для тих хто на дієті, тут знайдуться карамельки без цукру, а для курців - спеціальні смоктальні.

Caramelos Paco

Якщо хочеться не тільки поласувати, але й подивитися на сам магічний процес приготування цукерок Вам сподобається в Papabubble в Барселоні. У магазині приємно пахне вареною карамеллю і лунає хрускіт цукру. Чудово й те, що тут можна зробити солодощі на замовлення - наприклад іменні на День Народження або у вигляді клоуна для дитячого свята.

Papabubble

А тим, хто з усіх солодощів визнає тільки шоколад, варто відвідати Charbonnel et Walker - найстаріший магазин в Лондоні, який довгий час був постачальником шоколаду для королеви Єлизавети II.

Charbonnel et Walker

Какао-ласощі вручну готують за рецептами, яким більше ста років і упаковують в коробки з королівським гербом, прикрашаючи їх атласними стрічками.

А якщо опинитеся в тихому Цюріху - обов'язково зайдіть в кондитерську Sprungli, їй більше 175 років і там роблять найсмачніші у світі Макаруни!

Смачного! І не забудьте після почистити зуби ...