Шопінг по самим кращим дитячим магазинам іграшок у світі: Нью Йорк, Лондон, Барселона.

1

Що діти люблять більше всього на світі і з чим ніколи не розлучаються? Звичайно ж з іграшками! Ми на vue.com.ua вже почали готуватися до свят і розповімо Вам про найкращі магазини іграшок у світі.

FAO Schwarz, Нью Йорк

Зізнаюся, хоча сама вже нажаль давно не дитина, я обожнюю казкову атмосферу магазинів іграшок, що нагадує про безтурботне дитинство, коли найбільша проблема була - яку ляльку вибрати. Саме тому вже на другий день перебування в Лондоні я опинилася в Hamleys - одному з найбільших і легендарних магазинів іграшок у світі. Він займає цілих сім поверхів! Чого тут тільки немає, починаючи від брязкалець для немовлят, закінчуючи всілякими гаджетами для просунутих школярів, про які ми у своєму дитинстві навіть не мріяли.

Hamleys, Лондон

У Нью-Йорку рекомендую не проходити повз Disney store, адже там сусідять дві найпопулярніших дитячих розваги - іграшки та мультики.

Disney Store, Нью-Йорк

Це справжнє царство казкових принцес, піратів і мовців ведмедів. Звідти неможливо піти з порожніми руками - навіть якщо безпосередньо іграшки Вас не цікавлять, то вже футболки, годинники і блокнотики з символікою улюблених діснеївських шедеврів обов'язково знадобляться.

Неподалік від Діснея розташувався ще один гігант світу іграшок - FAO Schwartz. Пам'ятаєте, як Том Хенкс витанцьовував у фільмі "Великий" на танцювальній клавіатурі саме в цьому магазині? Так от - вона все ще там і навіть продається за 'символічні' 25000 $. Також в FAO Schwartz є цілий зоопарк плюшевих звірів, ляльковий "пологовий будинок" і фабрика цукерок.

Якщо Вам подобаються оригінальні колекційні іграшки, то такі можна знайти у милому

Tumbleweed, Париж

маленькому магазинчику Tumbleweed в Парижі. Його усміхнена господиня особисто покаже вам найкрасивішу музичну шкатулку і розписану вручну дзигу, а потім розкриє секрет хитрою японської головоломки.

А в Барселоні неодмінно варто зайти в магазин Barruguet, названого згідно з легендою в честь живучого на Ібіці грайливого непосиди-гнома. Всі іграшки тут лежать невисоко, щоб навіть найменшим покупцям було зручно вибирати і тут же грати. Увага батьків напевно привернуть дерев'яні конячки і ганчіркові ляльки, майже зовсім такі ж як були колись і у них.

Barruguet, Барселона

В екстрених ситуаціях, коли заповітна лялька вже куплена, але вона потребує ремонту на допомогу прийдуть лікарі "лялькової лікарні" Doll Hospital 1830 в Лісабоні. Для швидкої допомоги тут передбачена реанімація, кілька операційних і нескінченний ряд полиць і ящиків з ляльковими головами, руками і ногами. За прийом у такому шпиталі візьмуть від € 4 до € 1000, так що батькам варто замислитися про медичну страховку для улюблених дочкиной ляльок.