Святковий макіяж для зустрічі Нового року 2013

1

Підготовка до Нового року 2013 - це не тільки вибір подарунків та страв для святкового столу, але і створення новорічного образу: покупка вбрання, продумування зачіски і макіяжу.

Фахівці рекомендують у новорічну ніч 2013 зробити яскравийблискучий макіяж. Не шкодуй грошей на придбання нової косметики. У цю ніч ти зобов'язана бути на висоті!

Але врахуй, що перебір - іноді гірше, ніж недобір. Тому вибери сміливий макіяж, але постарайся не бути схожим на новорічну ялинку. Твій образ повинен бути гармонійним.

Спочатку необхідно вирішити, яке плаття ти одягнеш. Якщо воно буде досить яскравим, то краще вибрати макіяж у більш стриманих тонах. Але якщо наряд буде більш скромним, то чому б і не дати волю фантазії?

Святковий макіяж: для очей

Як і в звичайному макіяжі, важливо дотримуватися основного правила - не перевантажити обличчя фарбою. Акцентуючи на очах, менше виділяй губи, і навпаки.

Святковий макіяж: для обличчя

Макіяж: очі

Скористайся накладними віями, вони зроблять очі більш виразними. Тіні можна вибрати «зміїних» відтінків: зелений, сірий, чорний. Це може бути традиційний святковий макіяж smoky eyes з блиском.

Можеш використовувати стрази, стрілки різних відтінків. Але не забувай про гармонію.

Святковий макіяж: для рудоволосих, зелені очі

Макіяж: губи

Вибір кольору помади залежить від того, як ти накрасила очі. Якщо там і накладні вії, і стрілки, і яскравих відтінків тіні, вибери ніжного тону помаду. У такому випадку навіть скромного блиску буде цілком достатньо. Він м'яко підкреслить губи.

Якщо ти плануєш вибрати помаду соковитого кольору, то не забудь про стриманий макіяжі очей.

Святковий макіяж: червона помада

Макіяж - це не тільки очі і губи. Так що не забудь виділити вилиці рум'янами з сяючими частинками, які створюють святковий настрій. Також скористайся кремом або порошком з мерехтливим блиском для області декольте.

Святковий макіяж: вишуканий стиль

Святковий макіяж- при копіюванні

матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове!