Вечірній макіяж для зелених очей

1

вечірній макіяж для зелених очей

Дівчина повинна, а в деяких випадках просто зобов'язана виглядати, як з «голочки». Простий на перший погляд макіяж має свою специфіку і підрозділяється на різні типажі. Вечірній макіяж для зелених очей, приміром, можна використовувати і застосовувати тільки до даного типажу очей. Для жінок, у яких карі очі так ефектно він виглядатиме вже не буде.

У даній статті хотілося б розповісти найбільш яскраві факти про те, як правильно нанести макіяж під зелені очі. Зелені очі ще з давніх часів вважалися чимось таємничим і захоплюючим. У правильному макіяжі для зелених очей потрібно враховувати кілька критеріїв, які допоможуть вам підкреслити ваші красиві зелені очі, а головне огорнуть вас неповторним шармом.

Читайте також: Макіяж для зелених очей

Поетапне нанесення макіяжу для зелених очей

Почнемо з того, що всі візажисти світу вважають подарунком працювати із зеленими очима. Напевно, тому, що в них дійсно присутній якийсь загадковий ефект.

Макіяж для жовто-зелених і зелено-блакитних очей дуже схожий і тому можна об'єднатимакіяж для зелених очей ці обидва відтінку очей. Для початку потрібно визначитися з вибором тіней. Як правило, на зелених очах чудово виглядають всі темні тони. Можна спробувати шоколадний колір, так як він підходить більшій частини жіночого населення, які володіють заворожливими зеленими очима.

Для основи можна сміливо використовувати тіні персикового або ж сіро-коричневого відтінку. Повсякденний макіяж для зелених очей припускає саме такі тони. Ви будете підкреслювати свої очі, і в теж час не будете виглядати вульгарно яскраво.

Зробити гарний макіяж для зелених очей дуже просто. Головне керуватися деякими порадами, щоб не переборщити або навпаки не добрати, а тримати все в рівновазі. Приміром, якщо ви захочете зробити яскравий макіяж для зелених очей - можна використовувати вершкові, фіолетові, темно-фіолетові і металеві тони тіней. Вони ідеально виділять вас з сірої маси людей.

Макіяж для зелених очей брюнеток і шатенок буде не сильно відрізнятися, так як колір волосся грає не дуже велику роль в загальному вигляді. Якщо ви хочете вже дуже сильно виділиться з натовпу, виглядати гламурно, тоді вам підійде модний макіяж для зелених очей, який містить в собі золотисті і мідні тони.

У відношенні форми очей справи приблизно такі ж як і з кольором волосся. Макіяж для великих зелених очей і маленьких не буде надто відрізнятися. Якщо ви хочете зробити свої зелені очі більше, то використовуйте білий, або золотистий олівець для підводки.

Правильний макіяж для зелених очей припускає повністю відмовитися від чорної підводки. Краще використовувати будь-які відтінки темного кольору, але не брати в руки чорний, так як ви будете виглядати якось «не так».

Природний макіяж для зелених очей припускає уникати холодних відтінків і, звичайно ж, віддати свою перевагу темним, але теплим тонам. Ще раз хотілося б приділити належну увагу відтінкам зеленого кольору і сказати, що макіяж для каре-зелених, сіро-зелених, світло-зелених і темно-зелених очей не матиме достатню кількість відмінностей. Сміливо використовується стандартні методи.

До речі для того, щоб нанести легкий макіяж для зелених очей зовсім не обов'язково мати під рукою дзеркало, можна все зробити за допомогою набитою руки.

Техніка макіяжу для зелених очей

Техніка макіяжу для зелених очейТехніка макіяжу для зелених очей припускає, що людина, яка робить макіяж не переходить межу табу і повністю розбирається в колірній гамі. Адже для того, щоб зробити з принцеси із зеленими очима королеву потрібно правильно поєднувати кольори. Шукати потрібно довго і наполегливо, для кожної дівчини індивідуально, адже зелені очі самі примхливі.

Техніка нанесення макіяжу для зелених очей грунтується на методі проб і помилок, нехай не з першого разу, але з разу п'ятого чи десяти ви досягнете своєї мети і підберете ідеальне співвідношення кольорів саме для ваших очей. Якщо у вас вже зовсім не виходить розібратися в колірній гамі, то краще звичайно ж звернеться до фахівця.

Хороший візажист точно розбирається у всьому, що вас цікавить. Максимум з другого разу він вгадає і ідеально підбере підходящий саме вам відтінок.

Хороше зауваження можна зробити по темі візажистів. Вони як кухарі, найкращі з яких чоловіки. Чомусь так повелося, що кращі візажисти в світі - це чоловіки. Як і кухарі, жінки вміють фарбуватися, як і готувати, але краще це все ж роблять професіонали-чоловіки. Ще один факт полягає, в тому, що чоловік не буде робити щось дівчині на зло, а от з дівчатами ситуація інша, можливо позаздривши вашим чудовим і шикарним очам фахівець жінка зробить щось не правильно, на зло.

Приступаючи до нанесення макіяжу на зелені очі варто почати з того, що визначитися, куди ви збираєтеся.

Якщо ж це звичайний макіяж, який ви використовуєте щодня то сміливо можна починати наносити перламутрову або ж світлу основу на ваше повіку. Починати потрібно від нижньої складки і закінчувати підбровной кісткою. Потім прямо на верх основи наносяться персикові, або ж іншого відтінку тіні, які підходять саме вам. Після нанесення другого шару його потрібно дуже ретельно розтушувати. Робиться це спеціально щіточкою, щоб нічого зайвого не розмазати.

Звичайний повсякденний макіяж не вимагає якихось певних навичок. А ось для нанесення вечірнього макіяжу потрібно підготуватися грунтовно, так як ви повинні виглядати більш ефектніше, ніж зазвичай, відповідно і процедура трохи відрізняється.

На першому етапі беруться тіні, які звичайно ж вам підходять, і наносяться від лінії росту вій до складки. Потім теж саме робиться від середини повіки і теж до складочки.

На другому етапі необхідно дуже добре розтушувати тіні. Причому розтушувати так, щоб не видно було того, що колір переходить з одного в інший.

Третій етап, припускає нанесення темних тіней дуже тонкою лінією, щоб тільки підкреслити.

Ну і, звичайно ж, завершальний етап усього макіяжу - це нанесення туші. Ніяких обмежень у її виборі нема, яка вам подобається таку і використовуйте.

Ось вам і приблизна інструкція про те як правильно фарбувати зелені очі, а також які кольори для них підходять при макіяжі.

Відео урок по нанесенню вечірнього макіяжу для зелених очей

Макіяж для зелених очей- при копіюванні

матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове!