Весільний макіяж для зелених очей

1

Весільний макіяж для зелених очей

Подібно дорогим смарагдам, зелені очі потребують гідної оправі.

Базовий весільний макіяж для зелених і сіро-зелених очей перш за все повинен включати в себе глибокі димчасто-рожеві і антрацитові відтінки - це тони найбільш вдало підкреслять виразність погляду і дозволять незвично заграти райдужній оболонці. Проте залежно від кольору волосся насиченість макіяжу буде варіюватися. На що слід звернути увагу зеленооким блондинкам, брюнеткам і шатенкам, розповіла Людмила Сазонова, експерт марки «Ів Роше Росія».

Макіяж для зелених очей блондинок

Макіяж для зелених очей блондинокДля блондинок із зеленими очима підійде макіяж в приглушених делікатних тонах. На рухливе віко нанесіть матові бузково-попелясті тіні, а по лінії росту верхніх і нижніх вій - димчастий темний відтінок. Глибину погляду підкреслить чорна туш з ефектом віялового поділу вій.

Блондинки часто нехтують оформленням брів, оскільки натуральний світлий колір волосків робить їх практично непомітними. І дарма: акцент на брови дуже важливий в будь якому макіяжі, особливо весільному, так як брови створюють «архітектуру» обличчя і вигідно виділяють очі. При виборі олівця віддавайте перевагу самим світлим відтінкам - нейтрального бежевого або коричневого.

Ніжність шкіри допоможе підкреслити тональний засіб опалового відтінку, а завершать образ абрикосово-ванільні рум'яна, нанесені на вилиці, і легку вуаль іскристо-рожевого блиску для губ.

Макіяж для зелених очей брюнеток

Читайте також: Весільний макіяж

У макіяжі для зелених і сіро-зелених очей пекучих брюнеток використовуються більш Макіяж для зелених очей брюнетокнасичені відтінки. Плоскою кистю для тіней нанесіть темний сатиновий відтінок на всю поверхню рухомого повіка і по лінії зростання нижніх вій.

За допомогою класичної кисті для тіней висвітліть внутрішній кут ока мерехтливими сріблястими тінями-пудрою. Зовнішній та внутрішній контур обведіть за допомогою водостійкого олівця, щоб зробити погляд максимально виразним.

Для яскравого і контрастного макіяжу очей добре підходить туш для вій з ефектом екстра об'єму.

Доповнити такий соковитий макіяж справжні брюнетки можуть як натуральним і природним рожевим блиском для губ, так і м'яким атласним червоним кольором помади для створення більш рокового образу в стилі Старого Голлівуду.

Макіяж для зелених очей шатенок

Макіяж для зелених очей шатенокЗеленоокі дівчини-шатенки - справжні кішки. Для тонкої краси зеленооких шатенок підійдуть соковиті теплі тони.

В залежності від відтінку райдужної оболонки вибирайте насичений блакитний або салатовий тон тіней.

Крім того, на шатенці будуть ідеально виглядати мерехтливі тілесні тіні і тонка яскрава підводка кольору свіжої трави по нижньому повіку.

Структуруйте обличчя, чітко промальовав брови олівцем і причесав їх спеціальною щіточкою.

Останній штрих - зробіть погляд відкритим за допомогою туші, що подовжує чорного кольору.

Свіжий колір вік підтримаєте світним тоном рум'ян відтінку кремового абрикоса, а губи зволожите легким дотиком дзеркального блиску.

Фото весільного макіяжу для зелених очей

Подивіться ці фото, можливо, вам сподобається один з варінт весільного макіяжу для зелених очей .

макіяж для зелених очей Весільний макіяж для зелених очей Весільний макіяж для зелених очей Весільний макіяж для зелених очей Весільний макіяж для зелених очей Весільний макіяж для зелених очей Весільний макіяж для зелених очей Весільний макіяж для зелених очей Весільний макіяж для зелених очей Весільний макіяж для зелених очей Весільний макіяж для зелених очей Весільний макіяж для зелених очей Весільний макіяж для зелених очей Весільний макіяж для зелених очей Весільний макіяж для зелених очей Весільний макіяж для зелених очей Весільний макіяж для зелених очей Весільний макіяж для зелених очей Весільний макіяж для зелених очей Весільний макіяж для зелених очей Весільний макіяж для зелених очей Весільний макіяж для зелених очей Зелений колір в макіяжі для зелених очей красивий макіяж для зелених очей Весільний макіяж для зелених очей Анджеліна Джолі Весільний макіяж для зелених очей Міла Йовович Весільний макіяж для зелених очей Джуліанна Мур

Весільний макіяж- при копіюванні

матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове!