Весільний макіяж: Ідеї бездоганного макіяжу для нареченої

1

Весільний макіяж: Акцент на губи

Орієнтуватися на професійні роботи кращих майстрів своєї справи - правильна стратегія кожної нареченої. Дивіться, пробуйте і обирайте свій оптимальний макіяж для дня

вашого весілля.

1. Акцент на губи

Класичний макіяж з акцентом на губи припускає: легкий тон, ніжний рум'янець на вилицях, акуратно профарбовані темною тушшю вії, хайлайтер на верхньому повіку, у внутрішньому куточку ока і на нижньому внутрішньому повіку, і ідеально окреслені яскравою помадою губи. Відтінок помади виберете індивідуально і підтримайте його в манікюрі.

 

2. Котяче око

Популярний макіяж в стилі 50-х з пікантною чіткої стрілкою на верхньому повіку додасть грайливу ноту вашому образу. Для більшого контрасту використовуйте хайлайтер на верхньому повіку і у внутрішньому куточку. Обов'язково додайте пучок накладних вій у зовнішньому куті ока, зробіть рівний світлий тон і накрасьте губи яскравою помадою класичного червоного відтінку.

Весільний макіяж: Котяче око

3. Ніжність ангела

Якщо ви плануєте ваш образ нареченої гранично ніжним, підтримайте його в макіяжі. Ваша тактика: рівний світлий тон, трохи зворушені рожевими рум'янами вилиці, добре профарбовані коричневою тушшю вії і найніжніший рожевий блиск на губах.

Весільний макіяж: Ніжність ангела

4 Золото сонця

Підкресліть свій красивий загар у весільному макіяжі нареченої! Рівний бронзовий тон, хайлайтер на верхньому і нижньому повіку, а також у внутрішньому куточку ока, тонка лінія підводки по контуру росту вій на верхньому повіку, золотисті тіні і пухнасті, ретельно профарбовані, вії (для ефекту виразного погляду можна додати пучки накладних вій). Вибрати м'який тон помади із золотистими нотками.

Весільний макіяж: Золото сонця

Читайте також: Весільний макіяж

Весільний макіяж- при копіюванні

матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове!