Весільний макіяж для зелених очей

Подібно дорогим смарагдам, зелені очі потребують гідної оправі.

Детальніше...

Весільний манікюр

Весілля - це особлива подія в житті кожної дівчини, яку з нетерпінням чекає не тільки вона, але й всі її близькі. Саме в цей день наречена буде розквітати, немов бутон. І кожна пелюстка цієї чудесної квітки повинна бути бездоганною.

Детальніше...

Весільний макіяж

Весільний макіяж - це важливий крок у створенні образу нареченої. Ви можете володіти природною красою, якій заздрять чимало, але Ваш весільний макіяж повинен бути виконаний правильно і професійно.

Детальніше...

 Весільний макіяж

Весільний макіяж - найскладніший: він повинен бути стійким (залишатися ідеальним як мінімум 12 годин) і бути фотогенічним, стійким до емоцій і сліз, спеки і вологості в будь-який час дня і ночі.

Детальніше...

Весільний макіяж

Весілля - це чарівний день, особливо для головних винуватців свята. Абсолютно всі наречені за своїм покликанням красиві і привабливі. Ми мріємо, плануємо, прокручуємо у себе в голові всі подробиці цього хвилюючого дійства; ретельно і прискіпливо вибираємо сукню, зачіску та макіяж.

Детальніше...

Весільний макіяж

Готуєтеся до весілля - прочитайте наші поради і візьміть їх на озброєння. Ці маленькі хитрощі допоможуть вам бути найпрекраснішою дівчиною на вашому весіллі.

Детальніше...

Весільний макіяж: Акцент на губи

Орієнтуватися на професійні роботи кращих майстрів своєї справи - правильна стратегія кожної нареченої. Дивіться, пробуйте і обирайте свій оптимальний макіяж для дня

Детальніше...

Весільний макіяж своїми руками

Вам знадобиться: база під макіяж, тональний крем, коректор, пудра, сіро-коричневі, рожеві і перламутрові тіні, коричневий олівець, коричнева туш, рожевий олівець для губ, рожева помада, блиск для губ, рожеві рум'яна.

Детальніше...