Вівсяна дієта

1

Вівсяна дієта

Вівсяна каша - одне з найбільш корисних страв світу. Дієтологи щоранку рекомендують починати з тарілки вівсяної каші. Це не тільки поправить здоров'я, але і допоможе схуднути.

Дієта на вівсянці

Вівсяна дієта - найздоровіший спосіб скинути зайву вагу. Велика кількість у вівсяній каші протеїнів і клітковини покращує всі обмінні процеси, сприяє росту і розвитку м'язової тканини. Якщо ти займаєшся фітнесом, дієта на вівсянці тобі просто необхідна. Вівсянка відмінно чистить кишечник, не дає прогресувати гастриту, якщо твій шлунок підірваний екстремальною дієтою. Вівсянка багата біотином (вітамін групи В), який корисний для шкіри і запобігає дерматиту.

Читайте також: Кремлівська дієта

Вівсяна дієта для схуднення

Щоб не тільки почистити свій організм, але і схуднути, необхідно дотримати дієти на вівсянці за всіма правилами. По-перше, вівсяну кашу можна варити на молоці. Поєднання білків і вуглеводів ускладнює роботу шлунка. Так що це правило застосовується взагалі для всіх. Дієта на вівсянці забороняє також солити кашу і додавати цукор. Щоб вівсяна дієта не була нудною, в кашу можна додавати горіхи, мед, сухофрукти. Запивати вівсяну кашу не можна.

Читайте також: Білкова дієта

Вівсяна монодієта триває 3 дні. Після ти можеш повторювати дієту на вівсянці 1 день в тиждень.

http://www.vue.com.ua/fitnes-ta-diiety/diiety.html

при копіюванні - матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове