Яблучна дієта

1

Яблучна дієта

Дієта на яблуках - ідеальний спосіб як швидко та ефективно скинути зайву вагу.

Яблучна дієта - це швидко

Деякі ентузіасти витримують дієту на яблуках протягом тижня, поступово збільшуючи обсяг споживаних яблук на добу: від 1 кг до 3 кг. Однак потрібно володіти великою силою волі і дійсно зайвою вагою, щоб витримати таку жорстку яблучну дієту.

Як правило, щоб очистити організм і скинути пару-трійку «зимових» кілограмів, досить пари днів на яблуках.

Під час яблучної дієти в день можна з'їдати до півтора кілограмів яблук і пити необмежену кількість рідини: негазованої кип'яченої або мінеральної води, зеленого чаю, чаю на травах (м'ята).

Як і будь-яка розвантажувальна дієта, дієта на яблуках - хороший спосіб завершити дієту, щоб закріпити отриманий результат. Або дводенна яблучна може стати хорошим стартом для нового режиму харчування.

Кефіру-яблучна дієта

Кефіру-яблучна дієта триває 9 днів. Протягом кефіру-яблучної дієти слід чергувати кефірні і яблучні дні. У день дозволено випивати 1,5 літра кефіру або з'їдати 1,5 кг яблук. 9 днів - максимум для кефіру-яблучної дієти. У разі відчуття нездужання, знесилення, зниження тиску, варто скоротити дієту на яблуках і кефірі до шести або чотирьох днів. Можна взагалі не дотримуватися повноцінну кефіру-яблучну дієту, а раз на місяць влаштовувати два розвантажувальних дні поспіль: на кефірі і яблуках.

http://www.vue.com.ua/fitnes-ta-diiety/diiety.html

при копіюванні - матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове