Яєчна дієта

1

Яєчна дієта

Яйця - багате джерело холіну. Саме цей вітамін забезпечує нам відмінну пам'ять і підтримує здоров'я серця. А головне - захищає від раку молочної залози. Дієта на яйцях дуже корисне!

Дієта на яйцях

Яйця - це чистий білок. Яєчна дієта ефективна, як і будь-яка інша білкова дієта, коли організм, позбавлений вуглеводів, витрачає на життєдіяльність жирові запаси. В залежності від жорсткості яєчної дієти, вона може бути короткочасною і тривалої.

Ти можеш влаштувати розвантажувальний день на яйцях (не забувай про достатню кількість води, необхідну під час будь-якого розвантажувального дня).

Тиждень на яєчній дієті

Яєчна дієта на тиждень - більш м'який варіант дієти на яйцях. Дозволяє скинути до п'яти кілограмів. Строго меню немає. Протягом дня можна з'їсти 4 яйця (круто зварених або пашот), сирі овочі окремо або в салаті (солити не можна, для гостроти смаку дозволений лимонний сік), відварну курячу грудку або нежирну рибу, нежирний натуральний йогурт (до речі, ним же можна заправляти овочевий салат). Всі рекомендовані продукти потрібно розділити на 3-4 прийоми, вечеря повинна бути за 4 години до сну. Дієта «яйце і грейпфрут»-це і є тижнева дієта на яйцях, обов'язковою умовою якої повинен бути грейпфрут на сніданок і два варені яйця.

Яєчна дієта: 4 тижні

Яєчна дієта на 4 тижні заснована на тих принципах, що й дієта на яйцях на тиждень. Тільки раціон на 4 тижні дещо багатший. Наприклад, дозволені тверді сорти сиру. Овочі можна варити і вживати разом з м'ясом (дозволена баранина). Можна вживати фрукти (яблука, груші, абрикоси) та творог.

http://www.vue.com.ua/fitnes-ta-diiety/diiety.html

при копіюванні - матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове