Як схуднути за тиждень

1

Тиждень - цілком реальний термін для того, щоб схуднути. Дієта на тиждень може бути корисна твоєму організму, а може нанести і непоправної шкоди здоров'ю - все залежить від режиму харчування і меню.

Дієта «2 кг за тиждень»

Щоб скинути 2 кг за тиждень, не треба докладати великих зусиль. Ти можеш вибрати мінімальні обмеження в їжі або фізичні навантаження. 2 кг за тиждень зникнуть після регулярної зарядки (10-15 хвилин щоранку): крутіння обруча, пробіжки, присідання, стрибків зі скакалкою. Якщо зайві 10 хвилин сну для тебе важливіше, внеси коректування в режим харчування: щільно снідай, легко вечеряй, пий більше води, виключи хліб, соуси та солодощі - 2 кг за тиждень підуть з легкістю.

Дієта «5 кг за тиждень»

5 кг - це відчутна втрата ваги, яка буде помітна оточуючим. Іноді саме зайвих 5 кг відділяють тебе від фігури твоєї мрії. Зайвий обсяг на стегнах, некрасиві складки на животі - все це не робить тебе товстою, але заважає виглядати сексуально в відкритих літніх нарядах. Завдання поставлене: 5 кг за тиждень! Почни тижневу дієту з найскладнішого - з розвантажувального дня. Напередодні ввечері влаштуй організму чищення за допомогою чаю для схуднення і клізми. Перший день проведи на яблуках і кефірі: 1 кг яблук і 1,5 літра кефіру низької жирності розділенні на 6 порцій і їж їх рівними інтервалами протягом дня. Пий воду, щоб уникнути обезводнення і не відчувати різкого почуття голоду. Після кардинального розвантаження приступай до самої дієті. Дієт для схуднення за тиждень безліч. Наприклад, кефірна дієта,. Вибери ту, що підходить саме тобі.

Дієта «7 кг за тиждень»

Втрата 7 кг за тиждень може бути небезпечною для організму, особливо, якщо зайвої ваги небагато. Розрахувати нормальну вагу тобі допоможе лічильник калорій, який можно знайти в інтернеті.

 Якщо ти серйозно задумалася про дієту «7 кг за тиждень», доведеться обмежити себе в чомусь. Дієта «7 кг за тиждень» не передбачає фізичних навантажень, на відміну від більш помірних дієт на тиждень. Жорстка дієта - стрес для організму, який перекине свої ресурси на забезпечення твоєї життєдіяльності. Посилений фітнес або навантаження можуть призвести до поганого самопочуття і порушенню тиску. По суті, дієта «7 кг за тиждень» являє собою тижневе розвантаження з відмовою від вечері. Один з варіантів тижневої дієти - естонська дієта на білках.

Меню:

1 день - 6 варених яєць

2 день - кг знежиреного сиру

3 день - трохи відвареного курячого філе (або на пару)

4 день - 100 г вареного рису

5 день - 6 варених або запечених «в мундирі» картоплин

6 день - 1 кг яблук

7 день - повна розвантаження на кефірі і воді

Дієта на 2 тижні

Якщо у тебе немає суворих термінів для втрати ваги, за результатами краще не гнатися: щоб втратити від 5 кг і більше, вибери дієту на 2 тижні. Чим більше у тебе зайвої ваги, тим більш довготривалої дієти слід дотримуватися. Дієта на 4 тижні, на 7 тижнів не тільки допоможе втратити вагу без шкоди для здоров'я, але і дасть довгостроковий результат. В екстремальних умовах схуднення організм набере вагу також швидко, як і втратить її. Часом, жорстка тижнева дієта взагалі не приносить очікуваного результату, оскільки організм починає робити запаси, попереджаючи різке голодування. Дієта на 7 тижнів перебудує роботу травної системи, допоможе відновити обмін речовин, та й просто виробить у тебе звичку харчуватися інакше.

7 тижнів і навіть 4 тижні дуже складно дотримуватися жорсткої дієти. З незвички можливі зриви, приступи обжерливості, які на тлі загального голодування завдають відчутної шкоди. Тому дієта на 3 тижні і більше робить акцент не на скороченні обсягів їжі, а на суворому режимі харчування, на працях (краще їсти часто і в невеликих кількостях), на правильному розподілі енергетично багаття їжі протягом дня (вранці - складні вуглеводи, увечері - білки).

http://www.vue.com.ua/fitnes-ta-diiety/diiety.html

при копіюванні - матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове