Як заплести косу: фото та відео-інструкції

1

Як заплести косу

Кожен день нам хочеться внести в свій образ щось новеньке, і найпростіше це зробити за допомогою зачіски. Найзручніший спосіб швидко поміняти свій лук - заплести незвичайну косу.

Влітку, а особливо в спеку, така зачіска як ніколи актуальна. Вона не вимагає особливих перукарень навичок, зачіску можна не поправляти протягом дня, до того ж волосся абсолютно не заважатимуть. Ми підготували «меню» з незвичайних кіс на кожен день тижня. Міняйтеся щодня разом з vue.com.ua  і будьте прекрасними!

Кіски в стилі хіпі

Коси в стилі хіпі

Зараз в моді стиль нео-хіппі. Творчий безлад в зачісках, одяг, немов із секонд-хенду - вільний і ширяючий цибулю «дітей квітів». Особливо в пошані у хіпі досить прості в плетінні косички.

заплетені коси

Один з варіантів - заплести три косички поверх розпущеного волосся. Плетіння не повинно бути тугим, стиль хіпі трактує легку недбалість і розпатланість.

біляві коси

Як заплести:

Заплетіть дві косички поверх основного волосся праворуч і ліворуч і, починаючи від верхівки, заплетіть центральну косу поверх інших.

Другий варіант: розділіть волосся на прямий проділ і, починаючи від нього, заплетіть дві косички уздовж лінії лоба по різні боки, закріпіть їх ззаду гумкою (основне волосся залиште розпущеним).

Зачіски в стилі «хіппі» можна прикрашати різними обідками, стрічками, штучними квітами. Вони добре виглядають з строкатими штанами-шароварами і мінімальною кількістю макіяжу. Відчуйте себе дітьми кольорів.

Французька коса

Французька коса

Її вважають ідеальною і витонченої зачіскою. Такий варіант в більш вільному стилі хороший для тривалого перебування на пляжі або пікніку.

Французька коса

Варіацій французької коси в природі існує безліч. Вона може обвиваючі обручем навколо голови, заплітатися набік, прямо від верхівки. Можна заплести одну, дві або кілька маленьких кісок по всій голові. Затягнути в пучок, хвіст або залишити у вільному польоті.

Варіацій французької коси

Французька коса може плестися за двома основними схемами: коли вона розташовується на потилиці або плететься з пасом, що розходяться внизу.

Як заплести класичну французьку косу

Як заплести класичну французьку косу:

Зачешіть волосся назад і розділіть від верхівки на три пасма.

Одним пальцем захопіть найбільше пасмо праворуч від правої пасма коси. Приєднайте цю пасмо до правої прядки і переплетіть її з середньою пасмом.

Заберіть пасмо волосся з лівого боку, з'єднайте її з лівим пасмом і переплетіть із середним.

Відокремте ще одну пасмо вільного волосся з правого боку і з'єднайте з праим пасмом. Те ж саме зробіть з лівого боку і переплетіть ліву пасмо з середньою пасмом.

Продовжуйте плести коси, прихоплюючи пасма з обох боків.

На потилиці розділіть волосся ще на два пасма і переплетіть їх з лівого і правого пасмами.

Потім продовжуйте плести косу з трьох прядок до кінця, закріпіть результат резинкою.

Відео-урок з плетіння французької коси:

Французька коса «знизу вгору» плентається майже так само, як звичайна французька, але ліва і права пасма переплітаються під середньою.

Голландська коса

Голландська коса

Один з найбільш хвилюючих образів сезону 2012 - вивернута коса на одну сторону. Таку косу називають «голландською».

Голландська коса великий пучок

Це ідеальний варіант для романтичного побачення. Така коса в поєднанні з довгим сарафаном додасть образу сексуальності і чарівності.

Голландська коса

Як заплести: Плететься вона, як французька, тільки з невеликими змінами - плетіння виходить навиворіт.

Укладіть все волосся на одну сторону і приступайте до плетіння. Плетіння починається від лінії лоба. Нанесіть на волосся мус для укладання. Відокремте велику пасмо зверху від решти волосся, розділіть її на три пасма. Праву крайню пасмо покладіть на середню, слідом центральну пасмо - на крайню праву, а на неї - ліву. Повторіть весь процес.

Прикріплюйте до коси пасма з обох боків до тих пір, поки не дійдете до потилиці. І продовжуйте плести решту волосся до кінця. Закріпіть косу гумкою або декоративної шпилькою.

Відео-урок з плетіння голландської (вивернутою французької) коси:

Косички в пучку

Косички в пучку

Така зачіска може бути використана як для романтичного вечора, так і для пляжного відпочинку, але підійде тільки власницям довгого волосся.

Як заплести:

Для початку зробіть бічний проділ, ви можете заплести по дві або три косички від проділу по лінії росту волосся, основне волосся також заплетіть в косу (традиційну, французьку або будь-яку іншу), зробіть з неї пучок і накрутіть на неї меленькие кіски.

Закріпіть результат шпильками, шпильками і лаком. Якщо ви робите кіски з довгого чубчика, можна просто закріпити їх шпильками за вухами.

Коса - «риб'ячий хвіст»

Коса - риб'ячий хвіст

Якщо ви є володаркою густого прямого волосся, варіант «риб'ячий хвіст» (або «колосок») створений для вас. Така коса хороша тим, що дає ефект додаткового блиску волосся. Робиться вона просто.

Коса - риб'ячий хвіст

Як заплести:

Зачешіть волосся назад і відокремте два пасма середнього розміру - від лівого і правого скроню. Занесіть вибрані пасма назад до потилиці і перехрестіть одну над іншою. Притримуючи однією рукою отримане плетіння, інший виділіть нову пасмо зі зручною вам сторони і на потилиці перехрестіть її над верхньою пасмом плетіння.

Робіть так, чергуючи, до самої шиї. Продовжуйте плести колосок, перехрещуючи волосся по центру, і закріпіть в кінці гумкою.

Відео-урок з плетіння коси "риб'ячий хвіст":

Ви можете плести риб'ячий хвіст, як вам підказує фантазія - наприклад, набік, зробивши попередньо кінський хвіст. Може почати заплітати волосся від середини, від маківки, від чола - на все ваша творча воля.

кінський хвіст

«Риб'ячий хвіст» - хороший варіант для дівчат, які люблять стиль casual. Така коса чудово виглядає з вільними сукнями, фуфайками і джинсами. Якщо ваш улюблений стиль - кантрі, то «риб'ячий хвіст» внесе у ваш образ блиску і міського лиску.

Коса навколо голови

Коса навколо голови

Буде ідеальна для побачення, для пляжу, офісу або вечірки. Така зачіска поєднується з будь-яким макіяжем і стилем одягу.

Коса навколо голови

Запасіться терпінням, мусом для укладання, шпильками, гребінцем, феном і приступайте до плетіння.

Коса навколо голови

Як заплести:

Як заплести: Коса навколо голови

На вологе волосся нанесіть трохи мусу і підсушіть. Відокремте три пасма над правим вухом, плетіть волосся у вигляді «колоска», захоплюючи по черзі пасма праворуч і ліворуч.

Плетіть, поки не дійдете до лівого вуха, починаючи звідси, переходите на плетиво звичайної коси. Закріпіть все отримане навколо голови за допомогою шпильок і шпильок.

Відео-урок з плетіння коси навколо голови:

Можете використовувати шпильки з декоративними прикрасами, якщо збираєтеся на захід. Зафіксуйте результат лаком.

Грецька коса

Грецька коса

Дуже популярна в цьому сезоні грецька коса підійде як власницям прямого волосся, так кучерявоих локонів. Ця коса заплітається навколо голови, як і французька, але з невеликими нюансами.

Грецька коса

Як заплести:

Як заплести грецьку косу

1. Для початку зробіть косий проділ. Він повинен починатися від верхньої частини голови і йти до правого і лівого скроні. Залиште передню частину волосся вільної. Решту волосся закріпіть гумкою. Заплетіть невелику косу від проділу до правого вуха у вигляді колоска, поперемінно захоплюючи додаткові пасма ліворуч і праворуч.

2. З основного волосся зробіть пучок і закріпіть в нього косу шпильками, шпильками, зафіксуйте результат лаком.

Грецькі коси чудово підходять для активного вікенду за містом.

Грецькі коси

Відео-урок з плетіння грецької коси:

Об'ємна коса

На жаль, не всі дівчата є володарками густого волосся. Але не варто зневірятися, об'ємні коси можна заплести і на тонкому волоссі. Для додаткового обсягу кісок можна використовувати накладні пасма, а можна вдатися до спеціальних прийомів в плетінні.

Як заплести:

Якщо ви хочете опуклу, об'ємну косу, розділіть волосся на п'ять пасом.

Праву крайню пасмо покладіть на сусідню (і тепер вона стає крайньою); центральну пасмо кладемо на ту, яка була крайньою з самого початку (і тепер вона стає центральною), пасмо, яка знаходиться з лівого боку від тільки що утворилася центральної, накладаємо на неї , а крайню пасмо зліва накладаємо на сусідню. Так плетемо косу до кінця.

Цей спосіб додасть косі додатковий об'єму. Кількість пасом тут можна вибрати будь-яке. Використовуючи цю техніку, ви можете заплести об'ємну косу в голландською, грецькою, французькому стилі.

Відео-урок з плетіння об'ємної коси:

Крім спеціальної техніки, надати об'єм косі допоможуть додаткові аксесуари. Приміром, вплетена в косу яскрава стрічка буде не тільки радувати оточуючих і залучати до вас додаткову увагу, але й дасть бракуючий об'єм волоссю.

об'ємні коси

Якщо ж ви заплели французьку косу, то просто акуратно витягніть петлі плетіння за допомогою спиці або шпильки. У цьому випадку петлі краще зафіксувати лаком, щоб конструкція протрималася цілий день.

об'ємні коси

Афро-косички - зачіска «корона»

Така зачіска просто створена для власниць кучерявого волосся.

Як заплести:

Зачешіть волосся назад. Візьміть над чолом частину волосся. Розділіть їх на дві частини.

Нижню частину закріпіть шпилькою, верхню розділіть на три пасма.

Переплетіть праву з середньою, пропускаючи її поверх середньої, те ж саме з лівого боку.

Зніміть шпильку з нижньої частини, розділіть її на два пасма, сплетіть з іншими.

Заплетіть косичку і приєднайте до неї ще два пасма від задньої пасма, продовжуйте плести косу вздовж голови до верхівки. Закріпіть її тут крабик.

Зробіть ще кілька проборів по всьому периметру голови і заплетіть в кіски за тією ж схемою.

В результаті у вас вийде на голові своєрідний обідок з власного волосся.

Коса-канат

Афро-косички

Виглядає незвично і дуже оригінально, але вимагає вправності і терпіння.

Коса-канат

Як заплести:

Розчешіть волосся по довжині. Зберіть їх в хвіст на потилиці, закріпіть гумкою.

Розділіть хвіст на три однакових пасма і закрутіть їх в джгути. Візьміть ліву пасмо і оповте її навколо двох інших.

Тримайте пасма туго. Візьміть середню і пасмо праворуч. Продовжуйте, заплітаючи пасма проти годинникової стрілки, і перехоплюючи руки.

В кінці сплетіть пасма і закріпіть їх гумкою, можете зафіксувати результат лаком.

Відео-урок з плетіння коси-каната:

Увімкніть свою фантазію і експериментуйте з плетіннями, як захочете. Коса - це паличка-виручалочка і на урочистий захід, і в офіс, і навіть на пляжну вечірку. З такою зачіскою ви завжди буде в центрі уваги!

Як заплести косу- при копіюванні

матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове!