Зачіски з квітами: 40 красивих ідей

1

Зачіски з квітами

Волосся залишаються одним з найголовніших дівочих прикрас, яке має магічну притягальну силу. Прекрасні жіночі волосся - натхнення для поетів і художників. Дівчата завжди прагнули підкреслити кращі сторони своєї зовнішності різноманітними зачісками, які додатково прикрашали симпатичними аксесуарами.

Живі квіти у волоссі, мабуть, саме перше прикраса, яку стали використовувати жінки. Червона троянда у волоссі спекотної іспанки, ніжний вінок із польових квітів, що підкреслює красу довгої коси української дівчини - аксесуар у вигляді квітки є у кожного народу.

Зачіски з квітами Зачіски з квітами Зачіски з квітами Зачіски з квітами

Зараз зачіски з квітами у волоссі дуже актуальні, вони привнесуть родзинку в образ дівчини і залучать до неї загальну увагу. Квіти допоможуть пожвавити будь-яку вечірню зачіску, підкресливши красу волосся, жіночність і чарівність дівчини. Ви можете перетворити ваш образ в пристрасний або безневинний, чуттєвий або ніжний - вибір залишається тільки за вами.

Зачіски з квітами та аксесуари

У наш час вибір прикрас для волосся з квітковою тематикою величезний. Спробуємо розібратися, чим відрізняються аксесуари з квітами і в яких випадках краще за все ними прикрашати зачіску.

- Ободок з красивою квіткою досить універсальний, він підійде і дівчинці і гламурноій дівчини, і носити його можна як з розпущеним локонами, так і з волоссям, укладеними в пучок або гульку. Така прикрасу можна надягти і в повсякденному житті, і навіть на занятті спортом.

- Квітка-зажим виглядає ніжно, тому він ідеально підійде до легкої літньої сукні і зробить ваш образ повітряним і романтичним. Особливо популярний зажим в літній час.

- Заколка-квітка - чудова і, до того ж, універсальний аксесуар, ви можете її використовувати як зачіски на кожен день, так і для святкової укладки, витончена шпилька з квітами чудово виглядає в зачісці нареченої.

- Стрічка з квіткою, вплетена в косу або зав'язана навколо голови, створить образ романтичної панночки. Нерідко стрічки використовують дівчини для занять спортом, щоб їх образ не був нудним.

- Резинка-квітка - часто зустрічається, універсальний варіант прикраси, з її допомогою можна закріпити кінський хвіст або кіску, надавши зачісці яскравий акцент.

Зачіски з квітами Зачіски з квітами Зачіски з квітами Зачіски з квітами Зачіски з квітами

Зачіски з квітами прекрасні для самих різних життєвих ситуацій. І якщо в повсякденному житті для прикраси частіше використовуються штучні квіти, то для особливих випадків, будь то весілля або урочистий захід, прекрасним варіантом стануть зачіски з живими квітами. Живі квіти у волоссі нареченої, як не можна краще, доповнять її неповторний ніжний образ і підкреслять її красу.

Зачіски з квітами Зачіски з квітами Зачіски з квітами Зачіски з квітами Зачіски з квітами

Дуже стильно виглядають розподілені по всій голові дрібні білі квіточки. Цю зачіску можуть повторити навіть дівчата з коротким волоссям. Квіти кріпляться до невидимках, яких заколювали окремі пасма. Ще одним стильним варіантом весільної укладки для довгого і короткого волосся, є використання обідка із закріпленим на ньому букетиком живих квітів. Квіточки можуть бути як живі, так і штучні, головне, щоб вони були не дуже великого розміру.

Зачіски з квітами Зачіски з квітами Зачіски з квітами Зачіски з квітами Зачіски з квітами

Перед використанням живі квіти обробляють спеціальним складом, щоб вони залишалися свіжими в зачісці тривалий час.

Вибираючи зачіски з квітами у волоссі, враховуйте створюваний образ, колір вашого волосся і одягу. І тоді укладка буде красивою і гармонійною, перетворюючи волосся в чарівний атрибут.

1. Літня зачіски з квітами. Відео

Зачіски з квітами- при копіюванні

матеріалів активне посилання на сайт обов'язкове!