Ріанна

Ріанна знає, як привернути увагу до своєї творчості. Співачка виклала фото, на якому вона практично роздягнена, в Instagram, щоб аннонсіровать вихід нової композиції Pour It Up.

Детальніше...

Шакіра і Жерар Піке

Вагітність Шакірі явно їй до лиця. Зірка поділилася зі своїми шанувальниками фото, на якому видно її кругленький животик.

Детальніше...

50 Cent

50 Cent зняв кліп на композицію My Life. У її записі також брали участь Емінем і Адам Левін. Зрозуміло, у відео-ролику з'явилися всі троє.

Детальніше...

 Джессіка Сімпсон

Джессіка Сімпсон продовжує худнути. З тих пір, як вона вступила в програму по зниженню ваги Weight Watchers, їй майже вдалося позбутися від 25 зайвих кілограмів. І зірка не збирається зупинятися на досягнутому.

Детальніше...

Lady GaGa

Lady GaGa завжди була привітна зі своїми шанувальниками, яких називає монстрами. Але вона не очікувала, що 35 осіб нагрянуть до неї в будинок, поки вона буде спати.

Детальніше...

Дженьюарі Джонс

Дженьюарі Джонс - справжня рекордсменка по зміні кольору волосся. Отже, розглянемо хронологію модного преображення.

Детальніше...


Шарліз Терон з мамою Гердою в КейптауніМинуло вже майже півроку з того моменту, як Шарліз Терон збрила практично під нуль свої розкішні біляві локони, але ми досі не можемо звикнути до нового образу 37-річної актриси.

Детальніше...


Сінді Кроуфорд

Сінді Кроуфорд  з'явилася на обкладинці журналу Shape в грудні. Модель поділилася секретами своєї стрункості і краси.

Детальніше...

Кейт Мосс

У вбранні від Marc Jacobs знамениту модель фотографи застали напередодні в однойменному лондонському книжковому магазині Marc Jacobs, куди вона прибула, щоб прикрасити своїми автографами екземпляри її  фотокниги  що вийшла в світ під назвою The Kate Moss Book.

Детальніше...

Джастін Бібер

Ще з липня ми уважно стежимо за судовими розглядами між Джастіном Бібером і папарацці, що гналися за ним по автостраді заради вдалих знімків. Днями з фотографа були зняті звинувачення в переслідуванні і безрозсудному водінні.

Детальніше...